şükela:  tümü | bugün soru sor
 • jeannette walls'in çok satanlar listesine giren anı kitabından sinemaya uyarlanacak olan film. başrol için jennifer lawrence ile anlaşılmıştı ama şimdi yerine brie larson ile görüşüyorlar.
 • short term 12 ikilisini tekrar bir araya getirecek olan film olacak.evet yönetmen koltuğunda destin daniel cretton, başrolde de brie larson var.yaşasın!

  edit: ghost society dedi ki onu biz üçlü yapalım.müzikleri de joel p. west yapacakmış. çok haklı.

  müzikleri de joel p. west yapacak, yaşasın! :)

  welcome to short term 12
  after party
 • woody harrelson'un kadrosuna katıldığı yapım.
 • yazarımızın ailesiyle, özellikle de babası rex walls ile olan ilişkisini aktaran bir kitap. baba figürümüz ise dahi bir o kadar da dengesiz bir tiptir.
 • woody harrelson'lı naomi watts'lı brie larson'lu kadrosuyla heyecanlandıran short term 12'in yönetmeninin elinden çıkmış ve şu anlık türkiye'de vizyon tarihi gözükmeyen film.

  oğlum bi boka yara cinemaximum artık ya.
 • gnash'in 'i hate u, i love u' şarkısını aklima getiren güzel film.
  gerçekten çok çok iyi bir baba olmak ve çok çok kötü bir baba olmak gibi iki uç durum arasında bu kadar ince bir çizgi olabilmesini görmek insanı şok ediyor. fazlaca soğuğa maruz kalınca yanma hissi yaşamak gibi. bu tip çok zeki insanlar da kişisel gelişimlerinde de belli bir sınırı aştıklarında binlerce ulaşması güç hayalin peşinden gideyim derken hem hepsini yarım bırakıp hem de peşindeki insanları böyle perişan ediyorlar.
  son olarak 50 yaşındaki naomi watts'ı yaşlandırmak için hala ciddi makyaj gerekmesi de inanılmaz. maşallah diyoruz.
 • film 2 saat biraz uzun gelebilir ancak cidden çok iyi. biyografi ve drama benim her zaman ilgimi çekmez ama sonuna kadar izleyince iyi bir filmi kaçırmadığıma sevindim. hiçbir detaya girmeyeceğim çünkü sabırla ve ilgiyle izlenmeyi hak edecek, çok iyi oyunculuklara sahip bir film olmuş. destin daniel cretton ve ekibi tebrik etmek lazım.
 • amerikalı yazar jeannette walls’un anılarından oluşan film şimdiyi ve geçmişi yani walls'un çocukluğunu parça parça izleyiciye sunuyor.

  baba rolünde woody harrelson'ı izlemek gerçekten etkileyiciydi. zaten true detective'in ilk sezonunu yeni bitirmiş biri olarak bu adamı yeniden görmek büyük sevinç!

  güzel ve duygusal bir film. ben 7 puan verdim.

  (imdb oylaması: 7,2)
 • fragmanının etkileyiciliğine aldanmamak gereken filmdir. dengesiz bir ailesi olan genç hanımımızın bunalımları anlatılmaktadır. ve o kadar sıkıcı anlatılmaktadırki bekle bekle bitmemektedir. listemden sildiğim filmdir.