şükela:  tümü | bugün
 • sex and the city dördüncü sezon on üçüncü bölümünün adı.
 • the good wife'ın spin-off dizisi.
 • the good wife spinoff 'unun açıklanan ismi; the good fight

  şubat 2017’de yayınlanması planlanıyor. orijinal seride olduğu gibi christine baranski‘nin diane luckhart, cush jumbo‘nun lucca quinn ve sarah steele‘nin marissa gold olarak tekrar karşımıza çıkacağı projenin başından beri belliydi. geçtiğimiz günlerde dizinin asıl karakteri olarak game of thrones‘dan tanıdığımız rose leslie‘yi de diane’in vaftiz kızı maia sindell olarak izleyeceğimizi öğrendik. böylece kadronun büyük bir kısmı oluştu. julianna margulies‘in konuk oyuncu olarak görünebileceği dedikodusu ortalıkta dolaşsa da an itibariyle açıklanmış bir gelişme yok. orijinal diziden başka kimleri göreceğimiz ise henüz belli değil.

  the good fight konusu ise şöyle açıklandı; hikaye the good wife finalinden bir yıl sonrasından başlıyor. finansal bir dolandırıcılık olayı diane’in vaftiz kızının itibarı zedelenmiştir. aynı olay diane’in birikimlerini de etkilemiştir. ikiliyi ekiplerine lucca’yı da aldıktan sonra bu dolandırıcılık ve sonuçları ile savaşırken izleyeceğiz. yani aslında tam da ismindeki gibi bir “savaş” bekliyor bizi.

  kaynak
 • ilk fragmanı rengi, ruhu, mekanlarıyla gerçekten the good wife'ın devamı olduğunu gösteriyor. çalışanlarına eziyet olsa da 22 bölümlük drama dizilerinin tadı bir başka, bu nedenle heyecanla bekliyorum.
 • prömiyeri 19 şubatta olacak cbs dizisi.
  imdb'ye göre şimdilik 10 bölüm olacak gibi görünüyor.
  the good wife gibi başarılı bir drama olur umarım.
 • undisputed ııı te uri boyka nin
  nakavt edemediği tek adam olan brezilyalı rodrigo silva'nin elini sıkıp tebrik ederken kullandığı cümle
  the good fight
  harikaydı
 • milyon tane dizi arasından obsesif şekilde sadece the good wife'ı izlettiren beni aylardır sabırsızlıkla bekleten spin-off. sonunda 19 şubatta ilk bölümü yayınlandı.
  özlediğimiz hayran kalınan güçlü kadın diane, asil duruşlu lucca, sinir bozucu david lee, şapşirik howard lyman ile the yüksek tempolu başladı dizi. umarım robert ve michelle king the good wife'ın başarısını burda da devam ettirirler.*
 • hiç sıkılmadan izleyebileceğiniz kaliteli dizi, kesinlikle vakit ayırmanıza değer
 • the good wife'taki favori karakterim diane'i alip yeni dizi yapmislar, daha ne isterim.

  bu dizinin entitled kadini maia olacak, belli oldu. alicia gibi antipatik degil en azindan.

  yalniz resmen kadin kadrosu kurmussunuz allahsizlar, o nasil yildiz karmasi. white male lead yok dizide, o kadar soyleyeyim.

  o degil de trump'a da iyi giydirdiler ehe.

  izlenir bu.
 • izlediğim en iyi diziler top 10'una en tepelerden girmiş dizi. daha bir bölüm izlediğim için yer belirtmek istemiyorum ama yükseklere oynayacağı kesin. ekranda güçlü kadınlar görmek çok hoşuma gidiyor. hele ki; diane lockhart gibi bir kadını. ben çok beğendim. umarım devamı da bu şekildedir.

  --- spoiler ---

  belirtmek isterim ki; diane'in ilk bölümde alicia'ya gönderme yaptığı kısım aşırı hoşuma gitti. aynı şekilde luca'nın da bir göndermesi vardı.

  diane "aziz sandığım insanlar aslında göründükleri gibi değilmiş." derken the good wife'ın sonunda dark side'a geçiş yaparak hepimizi şoke eden alicia'nın saint alicia` lakabına gönderme yaptı. bunu duymam yüzümde tuhaf bir gülümsemeye sebep oldu.

  luca ise ailesi dolandıcılın skandalına karışan maia rindell'i teselli ettiği sırada, alicia'nın geçirdiği skandallara atıf yaparak; "benzer şeyler yaşayan bir arkadaşım vardı. ilk aylar zormuş. ama sonra geçiyor." dedi. tabi benim suratımda yine aynı gülümseme.*

  --- spoiler ---