şükela:  tümü | bugün
 • 2016-2017 sezonunda nbc'de yayınlanacak dizi.

  trailer
 • the good place isimli 20 dakikalık komedi dizisinin yaratıcısı, parks and recreation’ın yaratıcılarından mike schur. nbc kanalında yayınlanan dizinin baş rollerinde kristen bell ve ted danson yer alıyor; william jackson harper, jameela jamil, d’arcy carden, manny jacinto ve tiya sircar ise dizide yer alan diğer isimler.

  tanıtım: http://dizi-mania.com/the-good-place-tanitim/
 • ted danson'un döktürdüğü dizi.
 • kristen bell hatrina ilk bolumunu izleyip birakmistim. genelde pilot bolumun vasatligi cok birsey ifade etmez, ama dizinin pastel renkli pitircik komedi olmasi, izleyecek baska cok sey birikmis olmasi gibi sebeplerle kalanini izlememistim. izledikce diger bolumlerin gittikce guzellestigini/komiklestigini gordum. aradaki modern kultur referanslari (mesela the yada yada'ya referans vardi bir yerde) da ayrica tat katiyor. bence daha izlenir, bir ihtimal ikinci sezonun yarisina kadar da gidebilir, ama ucuncu sezonunu cekseler muhtemelen artik cekilmez.
 • an itibariyle 5 bölümü yayınlanmış olan, ölümden sonraki hayatı eğlenceli bir şekilde kurgulayarak; iyilerin gittiği tarafa yanlışlıkla gittiğini düşünen bir kadının, iyi insan olma çabasını konu eden dizi. hatta her kendi gibi davrandığında sistemde anlamlandırılamayan sorunlar oluyor. bende şimdiden bağımlılık yaptı..

  edit: 2. sezonun ilk bolumunu izledim. yukarida bahsettigim seyden cok daha baska yerlere geldik. ama hala eglenceli buluyorum. takipteyim.
 • birinci sezonunu oldukça başarılı bir sezon finaliyle tamamlayan dizi. son birkaç bölüm güzel, beklenmeyen sürprizlerle doluydu, tam dağıttılar nasıl toparlayacaklar derken asıl sürprizi son bölümle yaptı, hem şaşırttı, hem düşündürdü.

  kolay izlenebilir, ölümden sonra hayat gibi son derece esnek ve yaratıcılığa müsait bir konuya sahip bu dizi umarım birkaç sezon devam eder.

  bizim duygusal sahneleri sündüre sündüre izleyiciyi iki saat ağlatmayı marifet sanan senaristlerimize izletmek lazım, ama ders alırlar mı bilmem.
 • bence her ne kadar komedi dizisi olsa da amacı kesinlikle kahkaha attırmak olmayan pilot ve final bölümü hariç ortalama 20 dakika süren, ölümden sonraki hayata farklı bir şekilde baktıran, 1.sezonunu güzel bitiren 2.sezonu için onay alan güzel bi nbc dizisi.

  yine bence siz bi replikle insanları ötekileştirip şundan bundansanız buyrun izleyin diyenlere kulak asmadan izleyin.
 • gayet eli yüzü düzgün 13 bölümlük ilk sezonuyla (birinci ve sonuncu bölüm iki bölüm uzunluğunda olduğu için 13, yoksa 11) gönlümde önemli bir yer edinen dizi. şans vermenizi tavsiye ederim. son bölümde muhteşem bir sürpriz oldu ve bölüm sonundaki cliffhanger yine oldukça güzel olması muhtemel ikinci sezona göz kırptı. onayı da kapmış zaten.

  sanırım söyleyebileceğim tek kötü şey sonbaharı beklemek zorunda olmamız. nbc'nin eline sağlık. komedilerdeki başarısızlığının sonunu getirmiş bence.