şükela:  tümü | bugün
  • imany'nin harika şarkısı... özellikle filatov & karas mix'i deep house sevenler için önümüzdeki günlerde baya popüler olacak bu şarkı...

http://www.youtube.com/watch?v=sm9xp_ytrty
  • deep house remix'i gerçekten şahane olmuş parça. bu remix'ler yüzünden imany'den düz parça dinleyemez olduk.
  • deep house remix'i gerçekten inanılmaz. tam yol şarkısı bence, aro power fm :(
  • gece gece uzun uğraşlar arayıp bulduğum tatlı şarkı. şarkıyı bir iki kez radyoda büyük ihtimal fenomende duydum. fakat ismini hatırlamıyordum. hele imany şarkısı olduğu hiç aklımın ucundan geçmedi nedense. hit olacak şarkı veya en azından olması gereken.
  • imany zaten sesi özel hatunlardan biri, bu şarkıda ayrı bir özel. özellikle remix'i inanılmazdır.

http://www.youtube.com/watch?v=sm9xp_ytrty
  • bunun ilk remixini duyup aşık oldum da, şimdi orjinalini dinliyorum bu da ayrı güzel. böyle güzel bişeyi nasıl yaratmışlar ya :s
  • son dönemlerde radyoların gözde şarkısı. engel koyma uçayım kaçayım, özgür kızım ben temalı.

"i come in many shades and shapes. so don't put up the barricades. i'm not here
    to make a war. i get crazy sometimes. i'm out of my mind. ı'm out of my mind"

kiesza'nın hideaway 'i misali bana 90'ları hatırlatıyor ayrıca.
  • neden bu kadar az bilindiğini anlayamadığım son zamanlarda dinlediğim en iyi parçalardan biri.
  • dinlerken trafiğe kapalı alanlarda araba kullanılması gereken şarkı.
  • yazın sıkça duyacağımıza yürekten inandığım şarkı, suyu çıkmaz umarım. bi iki kere radyoda duydum bunu. beğenmiştim ama önemsememiştim. geçen yine radyoda çıktı ama müsait olmadığım için shazamla falan aratamadım. müziği ve şarkının bi iki kelimesi aklıma takıldı. napsam, nası buldursam diye düşünürken metro fm'de 5 dakika takılmam yetti*

(bkz: sözlerini de yazayım da tam olsun)

there's a whole lot of woman in me
    wondering what i mean, i see
    meet the good, the bad and the crazy
    i come in many shades and shapes
    so don't put up the barricades
    i'm not here to make a war

but i get crazy sometimes
    i'm out of my mind
    i'm out of my mind
    nothing can bring me down
    or keep me sound
    i won't give one more time