şükela:  tümü | bugün
 • sabahlara kadar art arda kendini seyrettirebilen 45 dakikalık programdır- bknz şekil 1a: bendeniz. genel formatında her programa en az 1 müzisyen ve 1 komedyen konuk etmektedir. programın en sonundaki "red chair" komedilerini de belirtmemek ayıp olur.

  son olarak graham norton seni yering!
 • hem tipi hem tarzı okan bayülgen'e benzediği için onun şovlarını beğenen kitle altyazı bulursa bunu da kesin beğenir.
 • komedyen kontenjanı programda çok sağlam doldurulur. ricky gervais, steve coogan, jimmy carr bunlardan bazılarıdır.
 • cuma günü matt smith ve david tennantı birlikte konuk edecektir.
 • fikrimce jimmy fallon, conan o'brien gibi talk show hostlarının kasıntılıklarına karşın graham norton'ın aşırı rahat tavırlarıyla onları çaktırmadan sollayıp geçen bir talk show. gerek süre gerek konuklar açısından tam anlamıyla konsantre bir talk show. her hafta konuklarını özenle seçip aralarında çok güzel geyik döndürmeyi başarıyor graham norton. keyifle izliyoruz.
 • her ne kadar inanılmaz komik bir program olsa da dikkatimi çeken garip bir durum var. konuklarla muhabbetin sonlarına yaklaşılırken graham norton "we have a little bit of time for the red chair" diyor. bak ne kadar spontane, ne kadar anlık bi cümle. bugün baya konuştuk, az daha red chair segmentini kaçıracaktık anlamında. ama sorun şu ki bu cümle kalıbı her program sonunda aynı. yani programın genel akışı içinde ne yaşanırsa yaşansın, red chair bölümü için her zaman "little bit of time" kalıyor. hiç bir zaman tamam bu bölüm bitti, red chair'e geçiyoruz değil. enteresan. ingilizlerin genelinde bu durum var, programlar aynı cümlelerden meydana gelmeye başlıyor bir süre sonra. top gear da bu sebepten baymaya başlamıştı.
 • dünyadaki bütün talk show'lar arasında favorim olan show. jimmy fallon, conan obrien, jon stewart ve david letterman bir yana bu show bir yana. ilginç bir şekilde bunu izledikten sonra diğer bütün talk show'larda çok sığ sohbetler dönüyormuş gibi hissediyorsunuz. her an açılıp seneler öncesinin programı bile rahatlıkla izlenebilecek kapasitede, bir yapım değil de ünlülerle ev oturması gibi. bitmesi istenmeyen tek program.
 • sonunda bir tanecigimi, sevgi kelebegimi, tom hiddleston'u programa konuk etmis sevgili graham. çok sicak ve güzel program. 45 dakika falan sürer, baymaz yani insani. akliniza gelebilecek her türlü ünlü insani orada görebilirsiniz. bu programdaki insanlari izledikten sonra da bizim "ünlü" milletinin ne kadar g*tü kalkik oldugunun farkina varirsiniz.
  izleyin ve izlettirin.
 • jimmy fallon'ın showundan daha eğlenceli olduğunu düşündüğüm show. jimmy fallon'da daha 'scripted' bir hava var. oysa graham norton ortaya bir laf atıp gerisini akışına bırakıyor gibi.