şükela:  tümü | bugün
 • dünyadaki bütün talk show'lar arasında favorim olan show. jimmy fallon, conan obrien, jon stewart ve david letterman bir yana bu show bir yana. ilginç bir şekilde bunu izledikten sonra diğer bütün talk show'larda çok sığ sohbetler dönüyormuş gibi hissediyorsunuz. her an açılıp seneler öncesinin programı bile rahatlıkla izlenebilecek kapasitede, bir yapım değil de ünlülerle ev oturması gibi. bitmesi istenmeyen tek program.
 • cuma günü matt smith ve david tennantı birlikte konuk edecektir.
 • 21:00 itibariyle dizi tv'de yayınlanacak olan talk show. türk televizyon yayıncılığından son zamanlarda gelen en iyi haber olabilir.
 • iddia ediyorum ki ingilizler daha iyisini yapana kadar, gelmiş geçmiş en eğlenceli, en keyif verici talk show budur.

  amerikan talk showlarının her dakikası buram buram script kokarken, graham norton'un sunuculuğu insana aşırı rahat ve doğal gelir. genellikle, konuklarıyla ilgili absürd absürd anektotlar bulup, onları ortaya atar. ve ordan sonrasını konuğa bırakır. bu yüzden epey samimi ve keyif verici muhabbetler döner sürekli.

  ingiliz yapımı olduğu için, evet, program bol bol sarkazm içerir ve british humoura dair güzel bir giriş dersidir. fakat hiç bir şeye gülmeseniz bile, kanımca, graham'ın mimikleri başlıbaşına yetecektir size.

  programdaki favori anlarım, genellikle, amerikalı konukların küfür etmenin serbest olduğunu fark ettikten sonra hepten rahat bir tavıra büründükleri anlardır. adamların üstünden resmen bir yük kalkıyor sanki. ekran başında hissediyorsunuz.

  onun dışında, konuklarının arasında beneditch cumberbatch, ryan gosling veya miriam margolyes varsa eğer, programın aşırı eğlenceli geçeceğine dair ekstra ekstra emin olabilirsiniz.

  mesela bir ara ryan gosling'in hamam macerasına değinmişlerdi: link

  benedict cumberbatch'ı utandıran bir reddit yorumunu okumuşlardı: link

  ve...miriam margolyesın birbirinden garip cinsel içerikli anılarından sadece biri: link

  öyleyken böyle. her hafta severek izliyoruz efenim. tavsiye ederim.
 • fikrimce jimmy fallon, conan o'brien gibi talk show hostlarının kasıntılıklarına karşın graham norton'ın aşırı rahat tavırlarıyla onları çaktırmadan sollayıp geçen bir talk show. gerek süre gerek konuklar açısından tam anlamıyla konsantre bir talk show. her hafta konuklarını özenle seçip aralarında çok güzel geyik döndürmeyi başarıyor graham norton. keyifle izliyoruz.
 • her ne kadar inanılmaz komik bir program olsa da dikkatimi çeken garip bir durum var. konuklarla muhabbetin sonlarına yaklaşılırken graham norton "we have a little bit of time for the red chair" diyor. bak ne kadar spontane, ne kadar anlık bi cümle. bugün baya konuştuk, az daha red chair segmentini kaçıracaktık anlamında. ama sorun şu ki bu cümle kalıbı her program sonunda aynı. yani programın genel akışı içinde ne yaşanırsa yaşansın, red chair bölümü için her zaman "little bit of time" kalıyor. hiç bir zaman tamam bu bölüm bitti, red chair'e geçiyoruz değil. enteresan. ingilizlerin genelinde bu durum var, programlar aynı cümlelerden meydana gelmeye başlıyor bir süre sonra. top gear da bu sebepten baymaya başlamıştı.
 • sonunda bir tanecigimi, sevgi kelebegimi, tom hiddleston'u programa konuk etmis sevgili graham. çok sicak ve güzel program. 45 dakika falan sürer, baymaz yani insani. akliniza gelebilecek her türlü ünlü insani orada görebilirsiniz. bu programdaki insanlari izledikten sonra da bizim "ünlü" milletinin ne kadar g*tü kalkik oldugunun farkina varirsiniz.
  izleyin ve izlettirin.
 • jimmy fallon'ın showundan daha eğlenceli olduğunu düşündüğüm show. jimmy fallon'da daha 'scripted' bir hava var. oysa graham norton ortaya bir laf atıp gerisini akışına bırakıyor gibi.
 • izlediğim en iyi talk show programı.

  ortam samimi bir kere. önlerinde içkiler, küfür/argo serbest, müthiş kafa dengi bir sunucu. ikide bir araya dalıp hikayeyi/konuyu kesen, ota boka anıra anıra gülen jimmy fallon yapmacıklığından tamamen uzak. skeçler vesaire yok, tamamen muhabbet üzerine kurulu, geyiğin gırla gittiği 45 dakikalık bir kaçış. matt damon'da "bir talk show'da geçirdiğim en iyi zaman bu." demiş zaten.

  programdan paylaşmaya değer bir kaç video ;

  who had the worst job ever? chris pratt vs. john bishop

  ryan reynolds and catherine zeta-jones have some weird dating advice

  the chris pratt epic card trick fail

  robbie williams tells hand job story
 • en samimi ortamın olduğu talk show bence. gecenin bir yarısı gülmekten çenem ağrıdı. buyrun efendim;

  hugh jackman, patrick stewart, sir ian mckellen

  edit:link yenilendi.