şükela:  tümü | bugün
 • cuma günü matt smith ve david tennantı birlikte konuk edecektir.
 • dünyadaki bütün talk show'lar arasında favorim olan show. jimmy fallon, conan obrien, jon stewart ve david letterman bir yana bu show bir yana. ilginç bir şekilde bunu izledikten sonra diğer bütün talk show'larda çok sığ sohbetler dönüyormuş gibi hissediyorsunuz. her an açılıp seneler öncesinin programı bile rahatlıkla izlenebilecek kapasitede, bir yapım değil de ünlülerle ev oturması gibi. bitmesi istenmeyen tek program.
 • sonunda bir tanecigimi, sevgi kelebegimi, tom hiddleston'u programa konuk etmis sevgili graham. çok sicak ve güzel program. 45 dakika falan sürer, baymaz yani insani. akliniza gelebilecek her türlü ünlü insani orada görebilirsiniz. bu programdaki insanlari izledikten sonra da bizim "ünlü" milletinin ne kadar g*tü kalkik oldugunun farkina varirsiniz.
  izleyin ve izlettirin.
 • fikrimce jimmy fallon, conan o'brien gibi talk show hostlarının kasıntılıklarına karşın graham norton'ın aşırı rahat tavırlarıyla onları çaktırmadan sollayıp geçen bir talk show. gerek süre gerek konuklar açısından tam anlamıyla konsantre bir talk show. her hafta konuklarını özenle seçip aralarında çok güzel geyik döndürmeyi başarıyor graham norton. keyifle izliyoruz.
 • her ne kadar inanılmaz komik bir program olsa da dikkatimi çeken garip bir durum var. konuklarla muhabbetin sonlarına yaklaşılırken graham norton "we have a little bit of time for the red chair" diyor. bak ne kadar spontane, ne kadar anlık bi cümle. bugün baya konuştuk, az daha red chair segmentini kaçıracaktık anlamında. ama sorun şu ki bu cümle kalıbı her program sonunda aynı. yani programın genel akışı içinde ne yaşanırsa yaşansın, red chair bölümü için her zaman "little bit of time" kalıyor. hiç bir zaman tamam bu bölüm bitti, red chair'e geçiyoruz değil. enteresan. ingilizlerin genelinde bu durum var, programlar aynı cümlelerden meydana gelmeye başlıyor bir süre sonra. top gear da bu sebepten baymaya başlamıştı.
 • komedyen kontenjanı programda çok sağlam doldurulur. ricky gervais, steve coogan, jimmy carr bunlardan bazılarıdır.
 • izlediğim en iyi talk show programı.

  ortam samimi bir kere. önlerinde içkiler, küfür/argo serbest, müthiş kafa dengi bir sunucu. ikide bir araya dalıp hikayeyi/konuyu kesen, ota boka anıra anıra gülen jimmy fallon yapmacıklığından tamamen uzak. skeçler vesaire yok, tamamen muhabbet üzerine kurulu, geyiğin gırla gittiği 45 dakikalık bir kaçış. matt damon'da "bir talk show'da geçirdiğim en iyi zaman bu." demiş zaten.

  programdan paylaşmaya değer bir kaç video ;

  who had the worst job ever? chris pratt vs. john bishop

  ryan reynolds and catherine zeta-jones have some weird dating advice

  the chris pratt epic card trick fail

  robbie williams tells hand job story
 • en samimi ortamın olduğu talk show bence. gecenin bir yarısı gülmekten çenem ağrıdı. buyrun efendim;

  hugh jackman, patrick stewart, sir ian mckellen

  edit:link yenilendi.
 • 21:00 itibariyle dizi tv'de yayınlanacak olan talk show. türk televizyon yayıncılığından son zamanlarda gelen en iyi haber olabilir.