• pek eskiden pat boone tarafından seslendirilmiş olan tam bir oldies şarkısıdır.
  • baskasının elinde "acılı adana " haline dönebilecek sözlerine ragmen insanın kendisini cok iyi hissetmesini sağlayan,"pretender"ların çikolotalı pasta tadını bulacağı tatlı parça.
    zaten hem "i am the great pretender" diyip, oturup ağlamak,acılı yemek olur muydu hiç?
  • en sonunda çaylaklıktan kurtulup yazar olabilmiş, queen manyağı basçı bir arkadaş.... hayırlara vesile olsun diyerek hoşgeldin diyoruz...
  • klibi de kendisi kadar güzel olan şarkı.
  • icinde iki kislik barindirabilen, utanmadan bunu forumlara tasiyan* (bkz: mr bad guy) (bkz: gitarist cemal) komik insan.. saygilar hocam..
  • bas gitar üstadı sözlük yazarı..müzik zevki açısından tam anlamıyla bana uyan tek insan olduğu kanısına vardım kısa süren tanışıklığımız sırasında..
  • çok saygılı olduğunu düşündüğüm, queen hayranı, muhabbeti iyi kişi. deviantart manyağı yapacağım kişidir ayrıca.
  • o mulayim duru$un altina turlu cinlikler saklayan "bay kotu herif"
  • karizmatik ve yetenekli şahsiyet..ötesi yok pek..
  • bu güven erkin erkal'ın güzeli görünümlü sözlük yazarı arkadaşımız mahlasından tahmin edilmesi mümkün olmadığı üzere bir queenseverdir. tüm gün süresince sergilediği arızalık performansı düşük olsa da son an ataklarıyla ** skorlarımızı egale etmiştir. queen cover'ları yapacağımız yeni grubumuzun basçısıdır ayrıca. blok flüt sololarımla aklını başından almaya yemin ettim pritendırcan!

edit: güven erkin erkal'la alakası yok; kendisi timo kotipelto'nun zayıfıdır.
hesabın var mı? giriş yap