şükela:  tümü | bugün
1011 entry daha
  • yüreklere hem su serpip hem de kor ateşler salan bir sezon finaliyle 4. sezonu izlemeyeceğim diyen bana lafımı yedirmiş dizidir. ah be.

--- 3x13 spoiler ---

küçük kızın "is this the place where i can wear what i want" diye sorması ve akabindeki sahneler... daha fazla yazamayacağım.*

ayrıca serena, senden nefret etmiyorum ama başına gelecek her şeyi hak ettin bitch.

--- spoiler ---
  • son sezonunu üç günde izledim, gelecek sezon finalini beklerken yaşadığım duygu dalgalanmalarımın haddi hesabı yok. ancak distopya izlemeyi sever bünyem, ilmik ilmik işlenen her bölüme şahit oldukça resmen kendinden geçti.

--- spoiler ---

waterfordlar yakalandığı zaman evde bağırdım ve ağladım. o ana gelene kadar kendimi sıkmaktan yorgun düşmüştüm resmen ve en sonunda rahatladım. serena joy'dan da, fred'den de nefret ediyorum. korkunç düzeni oluşturmaktan kaçınmamış bu iki manyak, kendi hırsları doğrultusunda insanlara olacakları asla umursamadılar çünkü. serena'ya da en güzelini moira söyledi; gender traitor

sezon finalinde neler olacak, 52 tane çocuk gerçekten sınırı geçebilecek mi merakla bekliyorum. sezon finalinden sonra bir dahaki seneye kadar bekleyecek olmamıza ise üzülüyorum.

o gilead elbet yıkılacak.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

3x13 dizinin en iyi bölümüydü. ikinci yarısını gözlerim dolu dolu izledim. commander lawrence'ın çocuklara kitap okuması, küçük kızın june'la olan konuşmaları, june'un fedakarlıkları, marthaların havaalanında askeri taşladığı sahne, june'un vurulduktan sonra yerde yatarken uçağın sesini duyunca huzurla gülümsemesi, luke'un uçaktan kızının inmediğini görünce hissettikleri... ve bütün bunlara mazzy star - into dust eşliğinde tanık olmak. gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki hiçbir diziyi böyle büyük bir sevgiyle izlemedim. umarım ilerki sezonlarda june ailesiyle bir şekilde buluşabilir de aynı mutluluğu öyle de yaşarım.

serena'nın tutuklandığı sahneyi izlerken yaşadığım keyfi tarif edemem, orgazm oldum resmen. içimin yağları eridi.
    ayrıca rita ne tatlı kadın ya, çok seviyorum. iyi ki başına bir şey gelmedi.

--- spoiler ---
29 entry daha