şükela:  tümü | bugün
  • 2006 yapımı güney kore filmi.diger bir ismi de tajja.yönetmen koltugunda dong-hun choi oturmaktadır.konu olarak; filmin başrol oyuncusu go-ni * 'nin hwatu * tutkusunu ve maceralarını içerir.ailesinin parasını çalarak kumar batağına sürüklenen go-ni şehir şehir gezerek, kumardan ilk yedigi kazıgın intikmanı ararken korenin en büyük 3 kumarbazından biri ile tanışır ve onun ögrencisi olur.gerisi için;
    (bkz: olaylar gelişir)
  • kore sinemasının şanına yakışır bir kumarbaz hikayesi. 2 saat 20 dk kore standartında olmasına rağmen su gibi akıp giden bir kurgusu var.
  • devam filmi için: (bkz: tazza the hidden card)
  • - kumar üzerine kurulu bir güney kore filmi. bir kumarbazın yetişmesini anlatıyor. sözde saf biri iken hileli bir masada ailesinin tüm birikimini kaybeden bir genç, ünlü bir eski kumarbazın yanına çırak girer, tüm hileleri falan öğrenir. bir de bakarız ki adam çok şık giyinen, kasıntı, havalı, her kızı tavlayabilecek biri haline gelir. anlamsız aksiyonlar had safhada, oynadıkları kumar zaten anlaşılmaz saçma sapan bir şey. bizim kumarbaz adam öldürüyor, mafya gibi takılıyor, 300-500 milyon ordan kaybedip burdan kazanıyor. araya bir aşk hikayesi sokuşturmaya çalışmışlar ama onun sonu da yok, arada kaynıyor. ayrıca o kız da son derece yapay ve inandırıcılıktan uzak. hikaye dağınık, uzadıkça uzuyor. 4/10.

    - hileli kumar oynatan kumarbaz kadın cidden çok güzel bir insandı ama.