şükela:  tümü | bugün
 • mtv'nin yeni laguna beach'in devamı niteligindeki yuzeysel dizisi.laguna beach 'in esas kizlarindan lauren los angeles'a tasinir teen vogueda staj yaparken bir yandan da bir moda okulunda okur.kadrolu öküzümüz jason da isin icinde yine.
 • mtv nin saçma gençlik dizilerinden biri. lakin $unu rahatlıkla söyleyebilirim ki bu dizideki audrina benim evde kendi kısıtlı imkanlarımla olu$turduğum dünyanın en güzel 100 kadını listesinin ilk be$ine kafadan girer.lauren de ilk on be$e rahatlıkla yerle$ir.
  birinci jessica biel tabii ki yanlı$ anlamasınlar.
 • mtv'de yayinlanan bir reality show.

  malesef show, konu aldigi genclik profilini tam olarak yansitiyor. eline parasini veririm, gerisini de koyuveririm diyen kultur yoksunu amerikan ailelerin cocuklari bu sekilde buyumekte pasifik kiyisinda.

  (bkz: valley girl)
 • neyin ne kadar "real" olduğundan sürekli şüphe ettiğim reality show.
  bir kere burdaki ablalar fazla güzeldir, ikincisi hepsinin çok eğlenceli/karizmatik işleri vardır. (bkz: teen vogue) ayrıca kendi deyişleriyle "the bad boys we end up with no matter what" boyfriendleri vardır. sürekli designer kıyafetleriyle bir takım partilerde sürtmektedirler. ama asıl olay bu diildir! bu şovu asıl satan şey hatun kavgasıdır. (bkz: catfight) bu hatunlar sürekli surette birbirlerine kazık atmakta, arkadaşlarının sevgililerini partilerde ayartmakta, limonata eşliğinde birbirlerine acaip dedikodu yapmaktadırlar. bu şovun sadece iki gerçek yanı vardır; bir tanesi kimse asla bişiy yemez! ikincisi ise şovdaki herkesin saç modelinin çok kötü olmasıdır!
 • severek izlediğim, l.c'ye olan aşkımın izlerken kat kat depreştiği dizi, whitney'e karşı da bazı duygular besliyorum.. :) başarılı kız

  edit: evet dizi başladığından beri çok şey değişti.. whitney'nin o salak "facial expression" larına kimse dayanamadı ve kızı postaladılar. kız gitti ny'a dwf'in yanına orda "the city" isimli salak bir diziye başladı, bu arada l.c'de "l.a candy" isimli bir kitap çıkardı ve o da diziden ayrıldı. "the dumbass couple of the century" heidi & spancer evlendi, heidi albüm yaptı,playboy'a soyundu vs.

  vee vee veee laguna beach'ten sevdiğimiz kişilik, dünyanın en büyük "manipulating bitch" i kristen cavallari d-list star olmaktan çıktı ve the hills'te oynayarak o eski şöhretini kazandı. go kristen go!
 • (bkz: unwritten)
 • (bkz: the hillz)
 • geçenlerde kazara denk geldiğim, bir parti esnasında 6-7 tane kızın hepsinin sarışın fönlü saçlara ve mavi gözlere sahip olmasından dolayı hangisi kim çözemediğim abuk tiineyc dizisi.
 • süper kızlar , süper erkekler, süper işler, süper evler, süper kıyafetler ile donatılmış, gerçek hayatla pek alakası olmayan balon dizi.
 • hayatın gerçekten de süper göründüğü, oyuncularının en büyük dertlerinin kimin kiminle çıktığı, nereye gittiği ne yaptığı olan reality show. aslında bunun laguna beach olan versiyonu daha fenaydı. bütün gün kim kimle çıkmış muhabbeti dönerdi. yaşları ilerledikçe (çoğu 22 23 yaşında) iş okul kariyer evlilik gibi durumları düşünür olmuşlardır.
hesabın var mı? giriş yap