şükela:  tümü | bugün
 • sıçmalı insan tırtılı filminin ikincisi. 2011 olark lanse edilmiş imdb'de.
 • şimdilik bu filmle ilgili teaser olarak sadece yönetmen tom six in görüntüleri var. zamanında bunu hostel 2 için eli roth da yapmıştı. bu arada 3. film de çekilecekmiş.

  http://www.youtube.com/watch?v=lpmpjzlmgdi
 • birincisi yetmediği gibi ikincisi çekilen iğrenç film.
 • bildiğin porno. tomcum demiş ki bi de "isteyen izler, istemeyen izlemez. bana her yer centipede."

  bak kardeşim,
  iki gün sonra milliyet'in üçüncü sayfasında "birbirlerinin kalın bağırsaklarına kafaları sokulmuş 12 insanın birbirinden ayrılma çabaları sürüyor. tıbbın tüm imkanlarını seferber eden hastane yetkilileri, çareyi su dökerek ayırmakta buldu." gibi bir haber okursan yüreğin sızlamayacak mı hiç? o bağırsakların sahipleri sana lanet edecekler ve 3 yıl kabız kabız dolaşacaksın, düşünmedin mi hiç? her tuvalete girişlerinde akıllarında sadece senin yüzün olacak, mal mısın sen evladım? neyini eksik etti anan baban da böyle filmler yapıyosun sen!

  öff yapma bi daha böyle salak salak filmler tamam mı koçum? sanat filmi çek, nuri bilge ceylan filmleri izle, böyle bi rahatla, bi kendine gel... bi şu salo o le 120 giornate di sodoma, bi de senin filmlerin sinemaya olan inancımı sarsıyor. yapma diyorum, hobi olarak da yapma!
 • 7 ekimde, us sinemalarında limited olarak gösterime çıkacakmış.

  british film board'un film hakkındaki görüşünden bir parça şu şekilde:

  --- spoiler ---

  "the principal focus of the human centipede ii (full sequence) is the sexual arousal of the central character at both the idea and the spectacle of the total degradation, humiliation, mutilation, torture, and murder of his naked victims. examples of this include a scene early in the film in which he masturbates whilst he watches a dvd of the original human centipede film, with sandpaper wrapped around his penis..."

  --- spoiler ---
 • yeni fragmanı yayınlanmış, bu sefer filmden görüntüler de var.

  http://movies.yahoo.com/…/1810179244/video/26738863
 • ikincisi ingiltere'de yayinlanmasi yasaklanan film.
  ilkinde ne olacak bu kizin hali diye kaldigimiz yerden tamamen ayri sapikliktaki baska bir adam ilk filmi film olarak izler ve fantazi yapmaya baslar birbirbinin gotune girmis kizlar 2. filmin sisman karakterini inanilmaz azdirip kendiside ayni seyi yapma fikrine iter, ama bu sefer 3 degil 12 insanla yapmaya karar verir fakat kendisinin hicbir tibbi bilgisi yoktur ve filmin igrencligi boylece baslar.
  yorumlarda okuduguma gore 12 kisiyi birbinin agzi oburunun dotune gelecek sekilde ameliyat eder ve sonda kalan kizida pipisine dikenli tel baglayarak beceriyormus.
 • 2013'de devamı geleck film; (bkz: the human centipede 3)
 • evet malesef izledim, ama bir sor "niye izledin?" diye siz sevgili sözlükçülerin yerine izleyip kendimi feda ettim ve izlemez olaydım dediğim film. bu arada izledim dediysem oturup baştan sona bakmadım hızlı hızlı sarıp izledim zira oturup izlenecek bir film değil zaten. paso vıcık vahşet. bundan sonra spoiler olarak yazacağım belki bir manyağı seveni vardır bu filmin aman niye yazdın demesin diye, ama siz rahat rahat okuyun en sonunu söylemeyeceğim zaten.

  --- spoiler ---

  şimdi arkadaş bu leş filmi yönetmen bu sefer siyah beyaz çekmiş. başrolde nerden bulduğunu bilemediğim acayip tuhaf bir tip var. dediğim gibi hızlı hızlı sararak izlediğim kadarıyla konu kısmını azıcık götümden sallayarak yazıyorum. bu manyak tipli eleman bir otoparkta çalışıyor. bunun manyak bir annesi ve annesini ziken bir üvey babası var. tam sorunlu bir aile ortamı ve bu eleman kedi gibi tıslayan bir kırkayak besliyor evinde. sonra bu eleman bir şekilde human centipede filmini izliyor ve başlıyor aynı konseptin 12 kişilik versiyonu için çalışmalara. otoparka gelen insanlardan gözüne kesitirdiklerini tek tek yakalıyor. filmin son bölümünde ise bu insanları birbirlerine baya bildiğin yapı markette satılan aletler ile kesip biçip monte ediyor. ya bu kısmı anlatamam, iğrenç ötesi. sonra öndeki kızı ishal edici bir sıvı ile besliyor falan, bunları yürütüyor ayna ile kendilerine izletiyor. ya ilk filmdeki manyak doktoru ve steril ortamı mumla arasınız o derece.

  --- spoiler ---
 • başrol oyuncusunun bir buçuk saat görünüp de tek bir kelime etmemesi çok ilginçtir. ilk filminden çok daha mide bulandırıcı bir film.