şükela:  tümü | bugün
  • hoşgeldin'i geç gelmiş iyi yazar.
  • iyi müzikten anlayan bir yazar.
  • girilerini beğendiğim yazar.
  • sözlükteki en iyi yazarlardan biri. yazılarında araya serpiştirdiği tatlı küfürlerse ileride huysuz bir ihtiyar olacağını gösteriyor, hakkında daha iyi bir şey yazmak için önceki yazdığımı sildim sonra da yazmayı unuttum, neyse işte, severek okuyoruz kendisini, yazdığı program dili ile ilgili şeylerden anlamam, meraklısı vardır, müzikle de ilgili yazıyor ama ben demet akalın dinlediğim için beni pek açmıyor. sanırım norveç'te ikamet ediyor, ne saadet; şaka bir yana dengeli ve sağlam bir yazı tarzı var, bu yüzden ikna edici olabiliyor, bu kahredici ergen bolluğunun çöpe dönüştürdüğü sözlükte işte size okuyacak iyi bir yazar...
  • benim de beğendiğim birisi.
  • islam düşüncesine fazla kafa yormaması gereken, zekasını daha verimli kullanabileceği alanlara kanalize etmesi iyi olacak suser. hadi abicim bize programlama anlat. bak yeşil font dijital rakamlar düşüyor, imleç yanıp sönüyor, c plus plus...
  • dijkstra reyizin efsaneleşmiş bir makalesi.
  • kendisine neler olduğunu anlayamadığım efsane yazar . o canım entryler uçmuş ya lan
  • kendini özleten yazar umarım en kısa zaman içinde geri döner
  • bu çocuk niye pılı pırtıyı toplayıp gitti anlamıyorum. malum hastalığa yakalanmamasını ümit ediyorum. sorunlara yaklaşım biçimi, kullandığı dil çok iyiydi. sağlam yazıları vardı. sözlüğün oslo şubesiydi. umarım iyidir, cigara içip buraları okuyordur. yok, salgında öldüyse de walhalla ya gitmiştir.