şükela:  tümü | bugün soru sor
 • veterinerlerin gregory house'u.
 • nat geo wild'de yayınlanan bir program.

  dünyanın belki de en yetenekli veterineridir dr. pol. hayvanlarla ilgili tüm problemleri çözebilecek kadar yeteneği vardır. hayvanın neresinde bir sorun olursa olsun bu adam düzeltmeyi başarıyor.

  ama bir oğlu vardır ki büyük bir loser'dır.
 • national geographic wild'da cumartesi günleri yayınlanan müthiş bir program. tam anlamıyla müptelasıyım diyebilirim. veteriner hekim dr. pol, sevgili eşi diane, oğlu charles ve sağ kolu veteriner hekim dr. brenda'dan oluşan ekip harika işlere imza atarak hem büyükbaş, hem de küçükbaş ve evcil hayvanların sağlık sorunlarına müdahale ediyor. çiftlik çiftlik geziyorlar bu uğurda. buzağılar, taylar hayata merhaba diyor onların yardımı ile. izleme imkanı olan herkese tavsiye ederim.
 • az önce izlediğim bölümde bir buzağıyı uyutmak zorunda kalan yetenekli veteriner hekimdir. buzağının rektumu, yani barsaklarının dışarıyla bağlantısı doğuştan olmadığından yediklerini çıkartamıyor ve acı çekiyordu. mecburen uyuttu.
 • hasta bir tavuğa teşhis koyabilmek, onu neyin hasta ettiğini bulabilmek için zavallı tavuğu kesen baytar. kendisine senin yapacağın işi sikiyim diyorum.
 • at yarışında performansı düşüyor diye zavallı erkek bir atın penisini ve toplarını kökünden kesen veteriner. tamam kendisine bir şey demiyorum da, ya atın sahibi olacak orospu çocuğu? ya bunlara sebebiyet veren geri zekalı at yarışçıları?
 • genc yasta hollanda'dan abd'ye gocmus veteriner hekim dr jan pol'un muayenehanesinde gecenlerin islendigi reality tv programi. oglu charles issiz gucsuz bir boka yaramayan adam goruntusunde olsa da programin yapimcisidir. michigan eyaletinin ortasinda genellikle ciftlik hayvanlarina servis yapan dr pol programda her turlu hayvanla ilgilenir. kedi, kopeginden tut, surungenleri, kemirgenleri, kuslar, adam sanirsiniz veteriner fakultesinin kendisidir. isini oylesine severek yapar ki yeri gelir inegin makatindan kolunu daldirdigi gibi agzi yuzu bok icinde kaldigi olur. hayatin kendisinin yasandigi programda huzunlu biten anlar da mevcuttur. yeri gelir hayvani uyutur, yeri gelir otopsi yapar, ancak %80-90 sonu guzel biten hikayeleri vardir.
 • nat geo'da reality show'dur. müptelasıyız. dr. jan pol sevecen çok iyi bir veteriner hekim. o bölgenin insanlarının ona gözü kapalı güvendiği belli oluyor. ekipteki dr. brenda ise hakikaten ciddi ciddi büyükbaş hayvanları tekbaşına doğurtuyor, muayene ediyor, takdir etmek lazım. bir de dr.pol o kadar sabırlı ki örnek almak lazım. en üfürükten şikayetleri bile sabırla dinliyor, muayene ediyor. dandik diziler yerine bu show'u izlemenizi şiddetle öneririm.
 • büyük reis. müptelasıyım.
 • gün içinde denk gelemediğimde gecenin bu vaktinde bile kalkıp bakıyorum bu adama.

  bağımlısıyım öyle böyle değil.