şükela:  tümü | bugün
  • 2018'in temmuz ya da ağustos ayında yapılacak olan dota turnuvasıdır. 2017 turnuvası ne yalan söyleiym 2016 atmosferine nazaran hayal kırıklığıydı. çin hegamonyasını kıracak daha güçlü batılı takıma ihtiyaç var. çok ciddi bir rus havuzu var ama vp hariç doğru düzgün takım yok. türk takım zaten önümüzdeki 5-10 sene için beklemiyorum.
  • 2017 yılında düzenlenen international tahminim gelmişti (bkz: #69921458). bu sene bizi çok daha zor bir turnuva bekliyor.

turnuva favorilerim
    virtus pro %50
    psg lgd %25
    liquid %25

hatırlatmakta fayda var, su güne kadar olan internationallarda 1 yıl çin kazandıysa diğer yıl baska region kazandı. kısacası china-world-china-world şeklinde bi döngü izledik. bu sene o döngü kırılmazsa favori psg lgd. fakat ben bu senenin o sene olduğunu düşündüğüm için turnuvayı rus takımı virtus pro kazanacak diyorum. yatırım tavsiyesi değildir *
  • team serenity'nin domine ederek kazanacağı turnuvadır.
  • all-star maçı şu şekildedir:

team burning :
    sccc
    pajkatt
    miracle
    kpii
    jerax

team rotk :
    eternalenvy
    kingrd
    arteezy
    lanm
    solo
  • 2 senedir dota 2 oynamıyorum ama compendium almaya devam ediyorum.

hep destek, tam destek vereceğim organizasyon.

bu çocuklara para kazandırmak çok keyifli.
  • bugün itibari ile başlayan amerika-türkiye saat farkından dolayı 8 saat sonra başlayacak olan turnuvadır.

tahminen vp bu sene alacak gibi. izleyip göreceğiz.
  • bugün türkiye saati ile 19.00'da başlamış olan dota 2 uluslararası turnuvasıdır. favorim team liquid.
  • açılışında prodüksiyon olarak sıçmış dota 2 turnuvasıdır. ilk saatlerde ses ya bozuk oluyordu ya da hiç olmuyordu. aynı şekilde başlarda yayın kopup duruyordu. geçen yıllarda da yayın kopası yaşanmıştı fakat hızlıca çözülüp aynı sıkıntı tekrarlanmamıştı. ben bu yazıları yazarken t.tv/dota2ti kanalında tekrar yayın gitti mesela.
    demin yazdığım kanalı multicast olarak kullanmaya çalışıyorlar fakat tam becerememişler. hiç mi test yapmıyorsunuz arkadaş, her yıl böyle sorunlar yaşanıyor.
  • az önce biten og liquid maçı turnuvanın çok güzel geçeceğini kanıtlayan maçtı