• duyduğuma göre evleri boyuyormuşsun
  • meşhur italyanca sahnesinde çalan ve hafiften godfather temasını andıran müzik için;

https://youtu.be/xq3lmnroluo
  • bana herhangi bir filmi televizyonda (evde) mı yoksa sinemada mı izlemek istersin diye sorsalar tabii ki televizyonumun karşısında, mis gibi evimde, en fazla +1 kişiyle rahatça izlemek isterim diye cevaplarım .

anlayacağınız ben öyle sinema salonu fetişi (romantiği) olan biri değilim ama bu filmi sinemada izlemek isterdim . sinemada izleme sebebi olarak ise bu uzunlukta bir filmi evde izlediğinizde elbet aralarda durduruyor veya dikkatiniz o an için anlık olarak dağılabiliyor (filmi sevmediğim anlaşılmasın kesinlikle filmi çok beğendiğimi belirteyim) .

filmin bitiminde sinemada izleyebilseydim aldığım zevkin bir tık fazlasını alacağımı düşündüm . ek olarak bu filmi size nasıl izleyeceğinizi söylemek bana düşmez ama dizi izler gibi 2-3' e bölenlere şaşırdım .

isteyen istediği gibi izlesin ama bu yorumu şu an okuyor ve izlemeyi düşünenlere tavsiyem zamanınız yoksa bile filmi bölmeyin uygun bir zamanda tek seferde bitirin kitap okumuyor dizi izlemiyoruz efenim . *
  • netflix’te yayınlanmasının avantajı ile 3-4 oturumda izledim. sinemada o kadar süre konsantre olanlara saygı duyuyorum
  • bu filmi beğenmeyen gidip spiderman de izleyebilir, o seçenekte mevcut hollywood'da.
  • scorsese gibi bir yönetmenin, değişen perdeyi görüp bunun için çektiği film. -ürettiği içerik- telefonlardan izlemeyin rica ediyorum dediği, süre olarak uzun bitince damakta tat bırakan ve yaratmak istediği duyguyu izleyende yaratan ustalık eseri
  • cok uzun oldugu icin izleyiciyi yoran film. yer yer surukleyici, yer yer de agir ilerliyor.
  • şu üçlünün gençliklerini filmde o teknoloji ile gostermeselerdi de, onlarin yerine b pitt, l di caprio ve m damon oynasaydı nasil olurduyu bir düşündümde, ah keşke nerdeee.
  • filmi puanlamamı isteyenlere "estağfurullah" diyorum.

öyle bir film.

bu film puanlanmaz. izlenir, hüzünlenilir, uyunur.
  • bu filmi beğenmeyen çarpılır kardeşim, eyyorlamam bu kadar.
hesabın var mı? giriş yap