şükela:  tümü | bugün
 • black books'un arkasindaki beyin graham linehan'in channel 4da baslayan yeni sit-com'u.

  bu sefer reynholm industries adli sirketin bodrum katinda yer alan ay ti bolumune konuk oluyoruz. sahsen ilk bolum itibariyle takip edilebilir bulsam da konu itibariyle not to everyone's taste oldugu acik.

  http://www.channel4.com/…t/tv/microsites/i/itcrowd/
 • --- spoiler ---

  ally mcbeal ozentisi bilgisayarla alakası mail okumaktan ibaret bir hanım kızımızın it departmanındaki cengaverlerin basına yonetıcı dıye atanmasıyla baslıyor olay. ki ayrı bir şenlikmiş.

  hardware ci abi nin "stresi yenme" seminerinden sonra serverdan stress makinası yapması ayrı bir guzellikti, yangın cıkınca da mail atarak durmu bildirmisti acil servise felam. yonetıcı kızımız ayakkabılarıyla dertli. su anda yayımlanan bolumu gayet şık yani.

  --- spoiler ---
 • roy, moss ve jen adlı üç komik insandan oluşan it ekibinin başından geçenlerin anlatıldığı inanılmaz eğlenceli bir dizi..

  roy müdüründen teşekkür aldığında şoka girip, ağlak bir hale bürününce çok pis empati kurdum bir de.. düpedüz yaran bir final ile "to be continued" demiş bırakmıştır izleyiciyi.. yeni sezonunu beklemekteyiz ısrarla..
 • coupling'den aldığım tadı bana veren 2. dizi. yazık bir durumdur ki ilk sezonu 6 bölümcüktür.
 • show plus'in eylul ayindan itibaren turk izleyicilere ulastiracagi asmis ingiliz komedisi.

  http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=49661,103
 • yeni sezonu martta degil ocakta (sadece 2,5 ay sonra) gosterime girecek muhte$em komedi dizisi.
  edit: o bizim iş pazartesi oluyomuş.
 • nbc tarafindan uyarlamasi yapilacagi aciklanan bir baska asmis ingiliz dizisi.

  kaynak: http://www.tvsquad.com/…ain-for-more-comedy-series/
 • it personelinin geek olmadıgını göstermesi acisindan begendigim dizi. biz de espri yapabiliyoruz lan..
 • aslında bünyesindeki it personelinin gayet had safhada geek olduğu dizi. lütfen yani, elindeki devre kartına bakıp yarım saat gülen bir adam geek değildir de nedir ki?
  gelin itiraf edelim, bu dizinin gösterdiği it personelinin geek olmadığı filan değil, geeklerin de espri anlayışına sahip olabileceğidir. eh, bu da bir şeydir. (oh bebek bir şeydir)
 • günümüz itibariyle digiturk'te show plus isimli kanalda yayınlanan, "hello, it department, did you reboot it?" diye telefonu açan bir hardware uzmanı deliye, jen çok hasta, bugün işe gelmedi demek yerine jen öldü diyebilecek kadar kötü yalan söyleyebilen software uzmanı asosyal bir ineğe ve işi gücü konuşmak, ayakkabılar ve erkekler olan şapşal ve geveze bir halkla ilişkiler uzmanına sahip çok başarılı ingiliz asıllı komedi dizisi.

  izliyorum ve gözlerimden yaş gelene kadar gülüyorum. ha, mesleğimle alakalı olduğu için de daha komik geliyor olabilir, ne de olsa bu salakların yaşadıklarının %80'inin biz de yaşıyoruz.

  çok iyi, çok...
hesabın var mı? giriş yap