• ankara bahcelievlerde acilmis pizzaci. bizzat gidip yerinde yedim. zincir pizzacilara oranla cok cok iyiler. ankaranin buyuk bir acigini kapatacak gibiler. sahibi beyefendi gayet ilgili ve konudan anliyor. ıtalya tecrubesini yansittigini soylemisti. fumeli pizzayi tavsiye ediyorum. buyuk pizza (1 kisi icin fazla) 23 tl civarı idi eylul 2015 itibariyle.
  • ankara'da yenilesi pizzalardan birini yapan mekan. bahçelievler'de bulunan pizzacı altan'a 100 metre yakın seviyede açılarak ufak bir rekabet unsuru oluşturmuş.
  • düzenli ankara'ya giden biri olarak henüz keşfettiğim güzel pizzacı. istanbul'daki bafetto'ya yaklaşabilen bir tadı var. çalışanlar çok kaliteli. bir çay için derim.
  • hamuru, lezzeti fena değil. fiyatları da uygun.
  • küçük, sıcak bir mekan oluşuyla ve nutellalı pizzasıyla il forno'yu andıran başarılı pizzacı.
    pizza konusunda henüz il forno kadar başarılı olmasa da birçok pizzacıdan, tüm kafelerden ve zincirlerden daha iyi. menülerinin biraz daha genişlemeye ihtiyacı var. işletmecisi çok güleyüzlü, çok sempatik.
    gop, yıldız gibi nispeten zor ulaşılan yerlerdense bahçeli gibi bir yerde olmaları çok hızlı gelişmelerini sağlayabilir. takipteyiz.
  • ankarada yediğim en iyi pizzayı yapan mekan. özellikle rokalı füme etli pizzası mükemmeldir...
  • pizzacı altandan daha başarılı bir pizzacıdır. altana göre çok az daha pahalıdır. pizzadan sonra güzel bir çay ve nutellalı bir tatlı* ikram ediyorlar. orta boy pizzası rahatlıkla doyuruyor. tek handikapı peynir hariç diğer malzemelerden bence kaçıyorlar . özellikle tavuklu ve etli pizzalarına daha çok et koymalılar. tavuklu pizzada tavuktan çok ananas var.
  • birisi buranın işletmecisi olan genç dostumuza pizzanın içine ceviz konmaması gerektiğini söylemeli.

imza: yarı türk yarı italyan bir insan.
  • uzun zamandır fırsat bulup da gidemediğim pizza mekanı. güler yüzlü ve nazik insanlar tarafında işletilmekte ve pizzaları gerçekten çok başarılı. ufacık bi dükkanları var, saatine göre yer bulamamanız olası.

son olarak kalabalık gittiyseniz ortaya muhakkak mac&cheese de istemelisiniz. küçük pizza artı ortaya mac&cheese en sevdiğim kombinasyon.
  • ankara'nın en iyi pizzacısıdır bana göre.
    füme etli ve rokalı pizzayı daha güzel yapan bir yer görmedim.

kalite/fiyat oranı ise çok uygun. kesinlikle denenmeli.
hesabın var mı? giriş yap