şükela:  tümü | bugün
  • judy garland tarafından cbs televizyonunda 1963-1964 yıllarında hazırlanan show. karşısında o zamanlar nbc'nin meşhur bonanza'sı varmış. judyciğim ne yapsa ne etse tutmamış bir showdur bu. ünlü konuklarla sohbetler etmiş onları ağırlamıştır judy. bunların arasında mel torme, ethel merman, danny kaye ve mickey rooney de vardır. çok iyi performanslar çıkarılmış olmasına rağmen tutunamamıştır. yalnız 1964 yılında kızı lisa minelli ve barbra streisand'ın konuk olduğu bölüm muhteşemdir. zaten happy days are here again canlı kayıt ile barbra'nın düets albümünde yer alır.
  • kisa surmus olmasina ragmen hakkinda iki kitap cikmistir *. her sarki icin ozel duzenlemeler, star konuklar, kostumler ve bir cok prova ile hazirlanan ciddi ve basarili bir sov olmasina ragmen inatla bonanza'nin karsisinda gosterildigi icin yeterince rating almadigi icin kaldirildi. butun bolumleri dvd olarak satisa sunuldu, ustelik toplamda saatler tutan yayinlanmamis parcalar, hatali cekimler de bol miktarda bulunmakta.
  • frank sinatra ile düetlerinin de yer aldığı programları zamanında izlenme rekorları kıran tv showu. big band her programda farklı bir jazz standartı ile açılış yapar. karanlık sahnenin arkasındaki panoda her vurulan nota ile yavaş yavaş judy yazısı belirginleşirken judy garland sahneye çıkıp meşhur just in time eserini icra eder. bir süre sonra elinde kırmızı gül ile frank sinatra belirir. unutulmayan sahnelerdendir.