şükela:  tümü | bugün
 • trailer'ında showcase ve foxtel isimlerini gördüğüm yeni* başlamış dram dizisi.

  sezonlukdizi.com'da gördüm bugün. ikisini de daha önce duymamıştım. ne showcase'i ne foxtel'i. foxtel kanal değilmiş zaten de. neyse bilgi almaya buraya geldim fakat bulamadım.* daha iki bölüm yayınlanmış. imdb puanı dolayısıyla bir şans vereceğim bakalım nasılmış.

  edit: ha bir de leo*'nun da the great gatsby filminden itibaren tanıdığım elizabeth debicki başrolde. (diğerlerini tanımıyorum zaten.*)
 • sadece gizem ve elizabeth debicki kelimeleri yüzünden bu avustralya yapımı mini diziye başladım. mini dizileri polisiye, gizem ve gerilim unsurları olanları çok severim. gayet iyi bir açılış yaptı zaten sadece elizabeth* için bile izlenir.

  bu hatuna the great gatsby'de de night manager'da da hasta olmuştum burada yine bir başka güzel. kararsızım sözlük deborah ann woll mu elizabeth debicki mi?
 • --- spoiler ---

  çok afedersiniz ama başroldeki anna macy karakteri tam bi embesil tam bir sığır. 5.bolum itibariyle bu düşüncem percinlendi. ya adam gelmiş jeofizikciyim , antartikada görevdeyken buzun çok altından şiddetli radyasyon ölçümleri alıyorduk. aynısı kettering de de olmaya başladı diyor. bizim sigircan beni rahat bırak diyor adama sadece.
  ulan insanda biraz merak biraz ilgi olur be. çok sinirlendim amk.
  --- spoiler ---
 • jordskott çakması dizi. jordskott her ne kadar durağan ilerlese de bir izlenebilirliği var ama bu dizi çekilmiyor. anna'nın * ha düştü ha düşecek gibi ruh hali ile dolaşması da insanı ayrı bir sinir ediyor.
 • durgunluğun da bi sınırı olmalı.. başladık bitirelim dedik, kanımızı emdi ve finalden de bi şey anlamadım. anlayan anlatsın.. bu ''noktaları birleştirin, siz anlayın'' işi olmamış. mulholland drive değil sonuçta o kadar kafa patlatamayacağım ve veriler sonu birleştirmek için zayıf.. sonunda kızdım bu yüzden çünkü kafayı kurcalattıran işleri severim.. chloe'nin katili konusu tamamen kopuk bütünden, sırf gizem olsun maksat. tek ilginç karakter dutch... anna, ki kendisi ana karakter, ancak bu kadar sıkıcı olabilir... ne o küre yani ne oldu şimdi? yarım yamalak.. ben niye vakit verdim buna falan filan..
 • bir zamanlar anadoludayı al vur bunun kafasına. final için anlamlı gelebilecek hiçbir sonuç üretemedim, ya da milyonlarca olasılıkla piç gibi bıraktı.

  yukarıda yazmışlar güldüm doğruda bir tespit, tıp okumuş falan ama bildiğin leyla, biri sirkelesede kendine gelse diyosun. bir bölüm iki bölüm üç bölüm bekliyorsun ama o fiziksel enerji, ruh hali bir tık bile değişmiyor. insanın bir anı vardır çok daha güçlü enerjik olduğu bunda birtek o an ilk bölümde 10 dakikalık doktor olduğu an belki ondada kanaması başladı :)