şükela:  tümü | bugün
  • bir önceki oyunun * bıraktığı kötü izleri silcek gibi görünen yeni kof oyunu.27 ekim'de xbox 360 ve playstation 3 için piyasada olacak.iphone versiyonu ise çoktan çıktı.kof 95'in psn versiyonun netcode'nun çok iyi olduğu söyleniyor dolayısla kof xiii'nin de online modunun iyi olacağını söyleyebiliriz. k',maxima,kula,yuri sakazaki,king,mai shiranui,billy kane ve hwa jai şsşmlş muay tai boksörü oyuna eklenen yeni karakterler. oyun kof 2003 ile başlayan ash saga'nın son halkasını oluşturuyor. ayrıca klasik iori (yani mavi alevlerini kaybetmemiş) dlc olarak gelecekmiş. oyunun billy olmayan arcade versiyonu da pc'ye port edilmiş ama acayip sağlam sistem istiyor öyleki 1.8 ghz çift çekirdek işlemci ve 2gb ram'da 2d olguğu halde kasıyor. tabi bu official bi port değil henüz frame skip felan tarzı ayarlarda eklenmemiş.
  • az önce oynayarak nostalji yaptığım oyun. ne çok özlemişim king'imi meğersem. yalnız blue mary ve shermieyi arıyor gözlerim.
  • 4 ocak'a kadar %75 indirim ile 7,75 tl'dir.
    http://store.steampowered.com/app/222940/
  • ash'in dark ash'e, oyun sonunda da magaki adlı aşmış bir karakterle dövüştüğümüz kof oyunu. ayrıca unutmadan, (bkz: shion).
  • steam'deki yaz indirimleri sebebiyle, 7,75 tl'ye düşmüştür. klasik tarzın dışında çizimleri ve modellemeleri vardır. atmosfer ve ortamlar değişik olsa da aslına uygun, eski kof havasından taviz vermeyen bir oyun olmuş.

    steam edition versiyonunda alevli iori yagami seçilebilir. aynı şekilde klasik kyo kusanagi ve mr.karate* de seçilebiliyor. tek yapmanız gereken, karakterlerin üstüne gelip select'e basmak.