şükela:  tümü | bugün
 • büyük radiohead sürprizi! 8. stüdyo albümü. 19 şubat'ta download edilebilecek, 9 mayıs'ta fiziki gönderimine başlanacak!

  http://www.thekingoflimbs.com/
 • radiohead'in sevgililer gününde verebileceği en güzel hediye.
 • 19 şubat'ta yayınlanacağı söylenip, 14 şubat'a gölgesini vurmuş yılın albümü. sanırım ciddi ciddi gazeteyle dağıtılacak.
 • in rainbows için çocukları kesmiştik, the king of limbs için de kız arkadaş, erkek arkadaş filan ne bulursak keseceğiz.

  (bkz: çocuğumu keserim)
 • an itibariyle yukarıda anılan adresten digital versiyonu ve "newspaper album" adı altında, iki 10" plak, bir cd ve bol miktarda artwork içeren paketi için sipariş verilebilmektedir. digital kopya 19 şubatta indirilebilir hale gelecekken paket için siparişlerin postalanmasına 9 mayıs'ta başlanacakmış.

  yalnız ülke seçimi sırasında türkiyeyi "europe" olarak mı yoksa "rest of the world" olarak mı seçeceğimi bilemedim; zira benim ikamet ettiğim beyoğlu seçim yapılan harita arayüzünde avrupa olarak görünürken türkiyenin büyük bir bölümü "rest of the world" seçeneği altıdaydı. ben "europe" olarak seçtim; bakalım neler olacak...
 • günü şenlendiren.yeni albüm çalışmalarında olduklarını biliyorduk ama böyle sürpriz oldu nerden bilim helecanlandım şimdi.sabırsızıkla bekliyoruz.
  sanırım bu sefer "gönlünden ne koparsa" yapmamışlar in rainbows gibi ama olsun yeterki onlar yapsın biz dinleyelim.
 • taşaklı bir şekilde yayınlandığı aşikar. the strokes albüm çıkaracak mesela değil mi. önce albüm adı haber olarak geçiyor. bir hafta sonra albümdeki şarkıların adları haber olarak geçiyor. ondan sonra albüm kapağı, bir şarkının 30 saniyelik kısmı, ilk şarkı vs. ha albüm ne zaman çıkıyor taa mart ayının 22'sinde çıkıyor. ben böyle işin gagasına sıçarım arkadaş. gıdım gıdım yayınlayıp ne kadar haber yaparsak iyidir diyolar. ulan sen strokes'sun biraz büyük düşün.

  ancak bunda böyle olmadı. daha radiohead'in albümü tamamlayıp tamamlamadığı bile benim için bir muammaydı. hatırladığım kesin bir demeç de yok. eve geldim bilgisayarı bir açtım ki 5 gün sonra albüm çıkıyormuş. helal olsun dedim 6 poundumu radiohead'e yolladım. artık ne yaparlarsa yapsınlar.
 • çocuklar gibi şen etti beni ya. ne zaman ruhum dibi görse bu ibnetorlar bir yerden çıkıp geliyor. meyve sinekleri gibi adamlar sdklfsdjk. lölölüee

  http://twitter.com/…nger/statuses/37111758187397120

  edit: 102 değil, 85 liraymış. euro diye kesmiş faturayı, sterlin sandıydım ben.
 • kid amnesiac çizgisini 2011'e taşımış, in rainbows'un renklerini ve worm buffet'larının kollarını almış, hail to the thief'in ismini emmiş, ok computer'ın karizmasını yüklenmiş, sanki bi kıl da munch'a öykünmüş olağanüstü güzellikte tüyler ürperten bir kapağı var: http://a2.twimg.com/…ile_images/1243963703/logo.jpg radiohead dönüyor mu ne lölölüeee
 • radiohead'in en güzel sevgililer günü hediyesi!