şükela:  tümü | bugün soru sor
 • nbc'nin dizilerinden biri. bir kargo/parsel firmasinda (sanirim) calisan hafif sismanca bir adam ile, hispanik kokenli oldugunu tahmin ettigim, guzelcene bir kadinin evliligini, arkadaslarini, kadinin babasini ve bilmemneleri konu aliyor.

  simdi dusundum de, aslinda hakikaten tam olarak bir "konusu" yok, ama komikimsi (lafa bak) bir dizi.
 • her bir karakterine hasta oldugum dizi. (bkz: arthur spooner)
 • cnbc-e'nin iddiasına göre mükemmel insanların mükemmel hayatlarını izlemekten bıkanların derdine derman olacak yeni dizi. fena da değilmiş hani.
 • tema olarak according to jime çok benzeyen dizi: orta sınıf şişman, hayattaki en büyük iki zevki yemek yemek ve tv seyretmek olan birinin hikayesi. cnbc eden daha enteresan bir dizi beklerdim.
 • hani güzel ama "ben frasierımı geri istiyoruuuumm" şeklinde bir isyana neden olan bir dizi.
  edit: öğrendik ki hala izleyebilirmişiz #3756821
 • according to jim'e "sisko orta yasli adam ve ona tapan güzel kadın" nosyonunu da oturtarak ayrıca bir benzerlik gösteren dizi. sırıttığımı bile hatırlamıyorum. bir tek stiller için seyredilebilir.
 • manhattan'ın biraz dışında yer alan queens bölgesinde geçen ve seinfeld' de frank costanza rolü ile gönüllerde taht kurmuş jerry stiller in da oynadığını görmemle beni sevindirmiş dizi. seinfeld'i bildiğim için artık hiç bir diziyi "çok şahane müthiş komik vs..." diye nitelendiremiyorum maalesef. güzel bir dizi.
 • seinfeldle karsilastirilmamasi gereken, biraz alisinca doug adli basrol karakterinin beceriksizliklerinin yarmaya baslayacagi dizidir. karisi cok güzel, ama egitimi az oldugu icin biraz kompleksli bir bağyan, doug ise uyanik gecinen, karisini cok seven, sinir bozucu kayinbabasiyla ayni evde yasamaya katlanan sevimli bir postacidir. ayni zamanda yan komsusu olan zenci is arkadasi gayet normal bir yasam sürmekte, doug ise hep ona öykünmektedir.
 • komşuları zenci arkadaşın nba.com dan izlenebilecek bir nba blogu vardır.
 • bu dizinin tanıtımına neden "mükemmel insanların mükemmel hayatlarını izlemekten bıkanlar için" diye bir cümle yapıştırmışlar anlayamadım zira belki bu dizideki adamın hayatı mükemmel değil ama gerçekte olması gerekene göre çok daha iyi.yaptığı işe göre fazla iyi bir evi,anlaşılan yeterince parası ve kendi tipine kıyasla çok güzel bir karısı* olduğu göz önüne alınırsa,hiç de bu iddiayı hakketmiyor.bu arada şahsi fikrim,carrie heffernan rolunu oynayan leah remini adlı bayanın çok şirin olduğu.ayrıca kendisinin friends'de monica geller rolu için zamanında aday olmuş olması da ilginç bir not.tabi kimse courtney cox'u gördükten sonra bu rolde başkasını isteyemez,ayrı..ancak bu bayan daha sonra friends'in tow the birth bölümünde joey'nin hastanede arkadaşlık ettiği hamile kadın rolunde konuk oyuncu olarak bulunmuş.

  başrollerinde kevin james,patton oswalt,leah remini,lisa rieffel ve jerry stillergibi isimlerin oynadığı bu dizi zannımca hiç bir orjinalliğe sahip olmayan sıradan bir sitcom.kötü değil ve sıkmıyor ama yerine cnbce bir sürü başka dizi koyabilirdi.ayrıca başrol oyuncusu kevin james de bana fazlasıyla antipatik gelen bir arkadaş.sıradan bir amerikan hayatını anlatan,vasatı aşamayan bir dizi.hele frasier'ın yerine geldiği (her ne kadar frasier yayından kalkmadıysa da) düşünülünce çok çok zayıf.