şükela:  tümü | bugün soru sor
 • burt reynolds

  kendisinin seksenlerde trt'de yayınlanan meşhur yol filmlerini o zamanlar televizyon karşısında izlediyseniz burt reynolds anılarınızda keyifli bir yer edinmiştir. öyle olunca da 2017 tarihli bu film sizin için kaçırılmayacak bir film oluyor, her ne kadar iyi bir film olmasa da. diğer yandan, benzer anılar nedeniyle burt reynolds'ı bu halde görmenin canınızı sıkması da olası.

  burt reynolds filmde vic edwards adında popülaritesini çoktan yitirmiş, ulunu eleyip eleğini asmış yaşlı bir film yıldızını canlandırıyor. bir zamanlar fırtınalar estiren vic, artık yalnızca eskiler ve birtakım sinema meraklısınca bilinen, yeni kuşağın "who the fuck is vic?" diyeceği eski bir film yıldızıdır. tıpkı burt reynolds gibi.

  filmdeki karakterin isminin burt reynolds olmaması kimin fikri veya bizzat reynolds'ın isteği mi bilmiyorum. şayet öyle olsaydı, bu konuda iyi bir örnek olan jcvd seviyesine gelmezdi belki ama daha başka bir film olurdu sanki.
 • diğer adı dog years olarak da bilinen 2017 yapımı film. izlenesi bir film.

  https://www.imdb.com/title/tt5836316/

  eğer yaşınız biraz geçkinse, hüzünlendirme (hatta ağlatma) potansiyeli var.

  --- spoiler ---
  bir film yıldızı olan vic edwards’ın yaşı oldukça ilerlemiştir. mesleğinde oldukça başarılı olan ve yıllarca yer aldığı filmlerle adını duyuran edward, bir film festivalinden davet alır. festivalde kendisine hayat boyu başarı ödülü verilecektir. davete katılmayı kabul eden vic, festivale gittiğinde oldukça şaşırır. çünkü hazırlanan seremoni beklediğinden oldukça uzaktır.. - gönderen: batu_efe
  --- spoiler ---

  trailer: https://www.youtube.com/watch?v=s_ln0-gtwf4

  not: spoiler ibaresi içindeki metin turkcealtyazi.org dan alınmıştır.

  aaah burt amca ah...