şükela:  tümü | bugün
931 entry daha
  • an itibariyle açılmıştır. tıkladım ve girdim.
  • sony olayın bugını bulmuş(bkz: swh)

buyursun şimdi götü yiyen eleştirmen varsa kötü desin. sırf eşcinsellik var diye kötü diyorsun diye nasıl linç ediliyor dünyada.

linç korkusuyla buna negatif yorum yapabilecek babayiğit yok. hele ki dijital platformda.

homofobik damgaları hazır alınlara basılmak için, linç için pusuda bekleniyor(bkz: swh)

edit: bu arada kendi fikrimi belirteyim bence sjw filan hiç sorun değil de bu oyun joel'dir arkadaş. bizim sevdiğimiz joel'in duyguları, karmaşası, sevgisiydi. joel'siz o tadı alabileceğimi düşünmüyorum açıkçası
  • oyunun psn türkiye fiyatı oyunun çıkışıyla birlikte 500tl'ye çıkmış. deluxe edition ise 569tl olmuş. evet bunu konuşan yok 1 tane türk yayıncı-gamer bulamazsanız. dertleri sadece key erken geldi gelmedi. playstation türkiye sen iğrenç ve aşırı paragöz bir firmasın.
  • bir oyun nasıl bok edilir adlı çalışma.
  • senelerdir isterdim şöyle travesti sikebileceğim bir oyun çıksa da çatır çutur travesti siksem playstation'ımın karşısına geçip boşalsam. bana bu imkanı veren sony ve naughty dog yetkililerine teşekkür ediyorum. 500 tl'yi basıp travesti sikmeye başladım bile.
  • sjw yazmayanı sikiyorlar galiba...

gidin fifa falan oynayın ulan çöpler zorla mı oynatıyorlar size? netflix 1, şu oyun 2. çomarlığınızdan gına geldi.
  • hikayesi sızdırıldıktan sonra oyun çıkana kadar hiç merak edip okumadım ve hiçbir yerden spoiler yemedim.

--- spoiler ---
    ama o sızıntılardan sonra oluşan havadan dolayı joel'un öldüğünü sezdim, hatta emindim ve bugünü bekledim.
    --- spoiler ---

emin olduğum şeyin gerçekleştiğini talha aynacı'nın yayınında gözlerimle görmüş oldum.

--- spoiler ---
    ilk oyunda adamın kızını, ikinci oyunda adamın kendisini öldürdünüz, joel'u öldürmek nedir amk ya sizin yazacağınız senaryoyu s2m!
    --- spoiler ---
  • netflix dizilerine ait başlıklarda gördüğümüz ağlaklıği nihayet oyun sektörüne de taşımış dev oyun. umarım bundan sonra her üst düzey oyunda en az iki eşcinsel karakter görürüz de malum kekoların ağlayarak yazdığı yorumları okuma eğlencemiz devam eder.
  • henüz senaryoya dalma fırsatım olmadı. ilk izlenim için bir yirmi dakika oynadım. modellemeler, kaplamalar aşırı iyi. bu grafikleri 7 sene öncesinin teknolojisine sahip bir cihazda oynamak akıl almaz bir şey.

fakat o at neden o kadar garip gidiyor yav? oyun dünyasında roach'tan daha kötü at mekaniği görmem derken tlou2 oldukça şaşırttı. *
  • hayvan gibi iyi olmuş.

--- spoiler ---

şimdi bugünden sonra çok soran olacak. abby'nin joel'i öldürmesinin nedeni abby'nin babasının tlou 1in sonunda öldürdüğümüz cerrahlardan biri olmasıymış. az önce redditte gördüm.
    --- spoiler ---
484 entry daha