• 3 dakikalık trailerı tüylerimi diken diken etmiştir.

bu arada 2018'de gelir, daha erken beklemeyin. inşallah ömrümüz yeter de oynarız.
  • ulan hepinizin mi playstation ı var be.

debe edit : bu debeyi, oyunu cilginlar gibi oynamak isteyip oynayamayan yoldaslarima adiyorum. umarim hepimiz en kisa surede oyunu edinir bu guzel duyguyu tadariz. formatin da icine etmisim bunun icin ayri ozur diliyorum.

saka bir yana su debe biraz ise yarasin. bika adli yazarin mesaji uzerine (bkz: eksi kutuphane agri asagi kosk ilkokulu yardimi) basligina bakalim. guzel insanlarin yaptigi bu guzel kampanyaya katkida bulunalim.
  • 2016'nın en güzel haberidir.

asın bayrakları!
  • uzun zamandir bekledigim haberin baş kahramani olan oyun.
    hayatimda hic bir oyun icin boyle duygular besleyip icsellestirmemistim.
    sonrasinda ne oyunlar oynadim ama hic biri yerini tutmadi. multiplayerindan bahsetmiyorum bile, butun psn arkadaslarimin hemen hemen hepsi bu oyun sayesinde hayatimdalar ve bildigin sevinc cigliklari atiyoruz su an. whatsapp grubumuz costu.
    askerde ranzanin ust katinda bu kadar mutlu olacagim bi haber alacagimi dusunmemistim hic. tesekkurler naughty dog. guzel olacagina dair en ufak bir suphem zaten yok.
    simdi geriye kaldi beklemek.
  • tamam, playstationa sahip olmasam bile sağda solda duyduklarım ve izlediklerim ile ben de heyecanlandım herkes gibi. birileri de biraz bilgi versin. çıkış tarihi belli midir? yine sadece playstationa mı özel olacak? istihbarat bekliyoruz efenim.
  • izlediğim en iyi trailer'dan birine sahip oyun, tüylerim diken diken oldu. ilk oyunun da ps4 trailer'ı da en az bunun kadar iyiydi.
  • birisi ps3 ya da pc için çıkacağını söylesin lütfen. ps4 aldırmayın bir oyun için
  • muhtemelen bu sefer türkçe dublajla gelecek oyun. umarım uncharted serisindeki gibi başarılı bir dublaj çalışması olur. ve umarım 2017 de gelir.
  • sanırım 2018de çıkacak oyun. 40 yaş sendromunu (vardır herhalde) bu oyunla anca atlatırım. 20 yıldır oyun oynuyorum. ilk oyun, gelmiş geçmiş en etkileyici oyundu.
  • (bkz: üf) fakirlikten 1 part'ı arkadaşın ps4'unde bitirmiştim. tam pro almak için para biriktirirken bunu duymam :)
hesabın var mı? giriş yap