şükela:  tümü | bugün
  • “what are ya doin, kiddo?” ile duygulandırmış hem de sevindirmiştir. özlemişiz be joel reyizi bu arada ellie'ya gitarı da öğretmiş söz verdiği gibi :-) god of war açıklandı, kojima reyis death stranding'i açıkladı bugün de last of us part 2 hala adam akıllı oyunlar gelene kadar ps3'te kalma planı olan beni ciddi ciddi ps4 için düşünmeye itmiş bulunuyor. zaten bu oyunlar için kesinlikle değer. yine bir klasik olacağından hiç şüphem yok çoook şukela bir haber çoook
  • sabah uyandığımda telefonumda ilk gördüğüm şey eşimden gelen "the last of us" mesajıydı.
    çok sevdiğim oyunların devamı geleceği açıklandıgı zaman her oyuncu gibi çok sevinirim, deliririm, o oyunu nasıl oynayacağıma dair hayaller kurarım. ilkini oynadığım zamanki hatıralarımı deşerim.
    ama bu farklı;

bu oyunun trailerinı izlediğim de göğsüm şişti, ağlamak istedim.
    sanki kaybettiğim bi yakınıma kavuşucak gibi hissettim kendimi. hikayalerine ortak olduğum iki yakınım.

32 yaşında olan ve 1995 den beri çok büyük bir "nerd" olan bana bunları hissettiren ilk oyundur "the last of us"
  • (bkz: #57164373)

(bkz: #61310920)

bitsin bu hasret.
  • en beğendiğim oyunlar arasında ilk 3'e girecek, hatta ilk sıraya yerleşecek oyunun devamı. haberi duyduğumdan beri tüylerim diken diken. olm nolur en az ilki kadar süper olsun, nolur be!
  • sony bey napıyorsunuz. red dead 2, last of us 2, death strandings, god of war, uncharted ve dahası bana ps mi aldıracaksınız. iyi hoş da playstationda oyun mu oynanır allah aşkına. ne grafiği düzgün ne fpssi. şu oyunlar pcye çıksa ya. bu gidişle ps4 pro ya da ps5 alacağım sanırım.
    şu ps5i döneminin son teknolojisiyle çıkarın da gerekirse zararına satın arkadaş. ps4ün zayıflığı yüzünden oyun sektörü sıkıştı kaldı.
  • god of war ile birlikte yeni nesil playstation'lardan alma sebebim olacaktir.

ilk defa bir fragman izlerken bu kadar huzunlenmisimdir heralde. ne kadar ozlemisim arkadas ya... ilk oyunu acip bir daha oynayacam sanirim, dayanamiyorum.
  • --- spoiler ---

joel: what are you doing kiddo? you really gonna go through this?

ellie: i'm gonna find and i'm gonna kill every last one of them.

--- spoiler ---

ve elbette sonunda dahi müzisyen gustavo santaolalla'nin enfes müzigi.

kusursuz.
  • trailer'ını üst üste kaç kez izledim bilmiyorum. ilk oyunu konsolum olmadığı için oynamamıştım. youtube'dan film izler gibi defalarca izlemiştim. kaç kere ağladım onu da hatırlamıyorum. muhtemelen bunu da youtube'dan izlerim. bu arada, 34 yaşında kazık kadar bir adamım.
  • ortamlarda dönen bir muhabbete göre; joel aslında öldürülmüş, göründüğü sahne ise halüsinasyon ve ellie, ''hepsini öldüreceğim'' derken joel'u öldüren kişilerden bahsediyor.

joel adamdır, joel'u öldüreni biz de öldürürüz ulan!

duyuruyu canlı izliyordum, ellie ve joel'u görünce 20 yıldır görmediğim anne-babamı görmüş gibi sevindim şerefsizim.

edit: bu arada şu resim bundan tam 2 yıl önce bir naughty dog çalışanı tarafından paylaşılmıştı. trailer'da da gördüğümüz üzere ellie gitar çalıyor, saçlarının şeklinden, pantolonun dizlerinin yırtıklığına kadar birebir hepsi. 2 yıldır üzerinde mi çalışıyorlardı acaba yoksa büyük bir tesadüf mü bilemedim. 2 yıldır üzerinde çalışıyorlarsa çıkmasını çok beklemeyiz.
  • koca adama ciglik attirir

hesabın var mı? giriş yap