şükela:  tümü | bugün
 • oyungezer'e göre çıkış tarihi e3'ten önce, 7 haziran'da açıklanabilir

  kaynak
 • link editi: gameplay videosu

  https://www.youtube.com/watch?v=qqi3-bq8htu

  saat 4 gibi başlayacak olan e3 konferansı, sony sunumunda gameplay’ini izleyebileceğimiz naughty dog’un muuuuuuhteşem olacağına inandığım oyun.

  edit: efsane bir gameplay izledik... ancak korkulduğu gibi joel'dan bir haber alamadık, gameplay'de gözükmedi... böyle bir dövüş mekaniği - in real time sanırım. - ve çözünürlüğü hayatımda görmedim. iyi ki playstation sahibiyim allah'ım teşekkür ederim. *
 • hasret bitiyor. şöyle bir 5 dakikalık gameplay yayınlasalar da ağzımızın suyunu akıta akıta izlesek. bir de 2020 demeyin lütfen lan :( 2018 olmadı 2019 oldu, o da olumlu.

  ahan da taze geldi: https://www.youtube.com/watch?v=btmn-bwwv0a

  grafikler, animasyonlar ve oynanış inanılmaz duruyor!! yalnız ellie'ye ergenlik yaramamış asdasdas yüz hattı çok erkeksi olmuş, cinsel tercihi gibi :( ayrıca joel nerde arkadaş!! nerde benim adamım?! sizleri bilmem de protagonist olarak ellie yerine yine joel'u tercih ederdim. hadi onu geçtim ellie joel'suz tüm oyun boyunca tek gidecekse vereceği zevk yarı yarıya düşecek kesin. umarım böyle bir yanlış yapmazlar.

  artık kaç para olur bilmiyorum ama 500 tl'mi hazırladım ben... çıktığı anda alacağım. gerçi çıkış tarihi de vermedi insafsızlar.

  bu arada ellie'nin eşcinsel olduğunu ilk oyunun left behind dlc'sinde anlıyorduk ama tabii bu videoda gözümüze gözümüze sokmalarını ben de beğenmedim.
 • an itibariyle yayınlanan e3 konferansında gustavo santaolalla tarafından main theme müziği çalınan, tahminimce yarım saat içinde bir gameplay videosunu izleyeceğimiz tarihte yapılmış en muazzam oyunun ikincisi.

  edit: oha! resmen +30'luk bir oyun olacak gibi duran şaheser. o ne biçim bi trailerdı anasını satayım. cidden korktum. sanırırm joel hayatta bi ellie kız arkadaşının intikamı için yollarda. hemen çıksın lan!
 • pride a yakışır bir biçimde ellie miz lezbiyen olduğunu açıklamıştır
  sony, playstation, naughty dog.. sizleri seviyorum
 • e3 2018’de muhteşem bir oynanış videosu yayınlanan oyun.
 • 12 dakikalık oynanış videosu geldi. yok böyle bir şey.

  https://www.youtube.com/watch?v=qqi3-bq8htu
 • e3 2018'de inanılmaz bir fragman ve sanki bir filmi oynuyormuş hissi yaratan bir gameplayi gösterilen oyun.
 • ortalığın ebesini bellemeye gelen oyun.
  müthiş bir gameplay videosu az önce yayınlandı; grafikler inanılmaz, karakterin hareketleri muntazam, tepkiler kusursuz, motion capture teknolojisi almış başını gitmiş... ne diyeceğimi bilemiyorum ya. muhteşemsiniz amk!

  heil naughty dog!

  edit: heyecandan üç kere muhteşem demişim, düzelttim.
  ayrıca gameplay videosunu da şuraya koyalım.
 • inanılmaz akıcı görünen oyun.

  i na nıl maz.

hesabın var mı? giriş yap