şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tnt'nin 2013-2014 sezonu için onay verdiği michael bay draması. başrollerinde eric dane, adam baldwin, rhona mitra, michaela mcmanus gibi tanıdık oyuncular var.

  http://acikanten.net/?p=7057
  http://www.hollywoodreporter.com/…-last-ship-518687

  fragman
 • fragmanında, 2.05'te "our last hope" yazdıktan sonra amerikan bayrağı dalgalanmasıyla michael bay işi olduğu anlaşılmıştır. hiç gerek yokmuş başta yazmalarına. bu kadar para harcayıp da şu pandemiyi saçma sapan bir senaryo üzerine oturturlarsa yazık olacak.
 • 23 eylül 2013'de yayınlanacak sting albümü. ayrıntılarını sabırsızlıkla bekliyoruz.
 • joe mantello’nun yönetmenliğini üstlendiği, 2014 yılında sahnelenmesi planlanan broadway müzikali. newcastle’da 1980’lerde gemi sanayinin çöküş dönemini konu alıyor. müzikalde, sting’in yeni bestelediği şarkıları da yer alacak.
 • comic con fragmanı gelen michael bay dizisi.

  http://www.youtube.com/watch?v=9l_xxka2nc8
 • biraktigi en genel izlenim itibariyle if on a winter's night'in sonbahar versiyonu olarak tanimlanabilecek, yagmurla, kapali ve serin havayla cok iyi giden sting albumu. mizika, gayda, akordeon ve kemanin uyumu tek kelimeyle muthis ve albume keltik bir hava vermis.

  icerigi su sekilde:

  1- the last ship
  2- dead man's boots
  3- and yet
  4- august winds
  5- language of birds
  6- practical arrangement
  7- the night the pugilist learned how to dance
  8- ballad of the great eastern
  9- what have we got
  10- i love her but she loves someone else
  11- so to speak
  12- the last ship (reprise)

  bonus:

  1- shipyard
  2- it's not the same moon
  3- hadaway
  4- sky hooks and tartan paint
  5- show some respect
  6- jock the singing welder
  7- peggy's song

  unutmadan, muzikali broadway'de sahnelenecekmis.

  (bkz: http://www.rollingstone.com/…roadway-bound-20130919)
 • sting'in kendi albümü the soul cages'in bir devamı gibi. daha kapak fotoğrafından başlayarak her şarkısında deniz kokusu var. hiç hit şarkı yok, beklemeyin. bütün şarkılar mütevazi bir şekilde akıp gidiyor kitap sayfaları gibi. sting'e çok yakışan çok sesli, akustik müziğin hakimiyetindesiniz. yelkenler fora.

  edit: "the last ship" şarkısının güzelliği..
 • yelkenli gemiler olsa, onlarla gezerken dinlesek, saçlarımızda rüzgar, az sonra kafamıza çarpar bir palamar dedirten cd olmuştur. açılış parçası the last ship, sting'in valparaiso benzeri ikinci parçası olmuştur. onun kadar melodisi güzel olmasada. diğer parçalarda sıkıcı olmuştur, ilk dinleyişte yazıyorum bunları. kayıt, çalış ve ses kalitesi genel olarak yüksektir, ancak kendisini 20 defa dinletecek bir parça dinlenememiştir. sanıyorum kelt bazlı bir tematik deniz şarkıları cd'si yapmak istemiştir değerli sanatçı ve yapmıştır. yapılacak bir şey yoktur. beklentimizi, bekletmeye almıştır. yinede klasik sting baladı tarzında bir parça vardır. “ı love her but she loves someone else”, adlı şarkı ilk dinleyişte , kate-leopold filmindeki “until” adlı parçayı andıran güzel bir parçadır. ismi de hergün yaşanan kısa ilk görüş aşklarının sonunu özetlemektedir, çoğumuz için. “so to speak” parçasındaki becky unthank’ın sesi de değişiktir ama parça orta puan alır.
 • 10 yıl aradan sonra sting'in sunduğu yeni bir albüm. isminden dolayı maalesef kendisinin son stüdyo albümü olacak diye bir düşünce geliyor insanın aklına, ama bu tür konularda kesin konuşmamak gerekli.