şükela:  tümü | bugün
 • craig ferguson'un ayrılmasından sonra yerine gelen james corden'ın sunduğu şov.
 • hiçbir şovmen bir craig ferguson olamayacağından, başarı şansı düşük olan program.

  yayından kaldırılmaz ama ferguson gibi "late late" gibi daha az kişiye hitap eden bir programı efsaneleştiren bir adamın ardından gelmek çok zor olacak corden için.
 • en sevdiğim talk show programı. corden'in edepsiz sunuculuğuna bayılıyorum.
 • late night with jimmy fallon ile beraber son zamanların en iyi talk show'u. fena eğlenceli adam valla corden, inanılmaz bir iş başarıyor.
 • neredeyse her gece foxlife kanalında izlediğim program. en az 50-60 bölüm, belki daha fazla izlemişimdir bilmiyorum, dikkatimi çeken bir şey var.

  programa davet edilen konuklar içeri girerken seyircilerin arasındaki bir kapıdan geçip basamakları iniyorlar. bu sırada iki yanda duran seyirciler gelen konuk erkekse "high five" yapmak için ellerini uzatıyorlar. kadınsa kimse kesinlikle elini uzatmıyor. bunu defalarca kez gördüm. niye böyle bir şey dikkatimi çekti onu da bilmiyorum.
 • conan tadı vermese de en azından d-smart platformunda izlenebilecek bir talk show programı var diye sevindiren yapım. conan digiturk'te yayınlanıyor bildiğim kadarıyla.

  james corden bir ingiliz olduğundan kellay, diğer konukların yanında aksanı biraz garip kaçıyor ama izletiyor kendini, eğlenceli biri. bu arada imdb'deki bölüm rehberine göre program başına daha fazla konuk ağırlıyor conan'a göre.
 • geçen haftaki bölümünde nusret ve etlerini ele almış. nusret'i etlerin christian grey'i olarak görmüştür.
 • bu tür programları izlememeliyiz bana kalırsa.

  adamların ünlüleri bile o kadar eğlenceli ve sıcak ki onlardan sonra bizim tv'lerde gördüklerimiz hayattan soğuma sebebi olabilir.

  yabancı dizilerden sonra bizim dizileri izleyemez olduk.

  sinemalarından sonra yerli film izlemez olduk.

  premier lig gibi liglerden sonra türk futboluna bakmaz olduk.

  şov programlarından sonra da hiç tv izlemez olacağız.
 • izledikçe ülkemin içler acısı halini gördüğüm için doğru düzgün eğlenemiyorum bile. adamların yaptığı orta halli bir şov programı bile ne kadar çok zeka pırıltısı barındırıyor. bizim programları izlemeye çalışınca iq seviyen 60 puan düşüyor mk. okan bayülgen'i bitirenler utansın. gerçi bitmeseydi de hiçbir zaman bu rahatlıkta program yaptırmazlardı orası da ayrı. james kardeş kendi devlet başkanına bile sallıyor rahatça. gülüyor, eğleniyor. nerede bizde o günler? olacak o kadar'da kaldı o işler.
 • james corden' i unlulerle cektigi arabada karaoke videolarindan biliyorum ama showu izlememistim, fena olmamis. bugunki konuk jamie lee curtis'di bir de genc bir oyuncu. kadin hem oyuncu hem cocuk kitabi yaziyor ve 60larinda, bizimkiler ancak iktidara yanasmakla mesgul.
  selfie kulturunu beyaz saraydan baslayan bir kendine duyulan abarti manyaklik olarak yorumladi ve korkunc oldugunu belirtti. bunu bizim ulkede soylese vatan haini ilan edilirdi. ass'i cok olarak alt yazida vermeleri de ilgincti.

  ılginc rock grubu olan eglenceli program.