şükela:  tümü | bugün
 • rob zombie'nin salem cadı mahkemeleri hakkında ağır söz ve müziğe sahip parçası.

  kendisi böyle:
  http://www.youtube.com/watch?v=vv0noicl7ce

  sözleri şöyledir:

  i speak the truth
  i dare not tell a lie
  one child is in fits
  the other child dies
  now the yellow bird sits upon her finger
  the yellow bird a specter lost to linger

  god hates - the lords of salem
  no can ever save them
  god hates - the lords of salem
  no one can destroy them

  do you think they suffered
  up on gallows hill?
  burn me and hang me
  and i always will
  tumble like a swine
  a victim of the fury
  glory to the saint
  before you start to bury

  god hates - the lords of salem,
  no can ever save them
  god hates - the lords of salem,
  no one can destroy them

  god hates - the lords of salem,
  no can ever save them
  god hates - the lords of salem,
  no one can destroy them
 • rob zombie'nin senaryosunu yazıp yönettiği film.

  http://www.imdb.com/title/tt1731697/?ref_=sr_1
 • --- spoiler ---

  rosemary's baby den fazlasiyla esinlenmis , gorsel olarak rob zombie nin bugune dek cektigi en sanatsal filmi . her ne kadar devils rejects ' in kalitesine yetisemese de halloween facialarindan sonra rob kardesimizin kendisini toparlamasi acisindan guzel olmus . bendeniz gibi bu turun meraklisiysaniz baymadan oturup seyredeceginiz garantili . filmin atmosferi oldukca ilgi cekici . memeleri sarkmis 150 yasindaki cadilar , yavas yavas cougar liga yelken acan tash bir sheri moon zombie , kasvetli salem ve tabii ki de rock n roll !!! bilhassa : the velvet underground . filmde matrix butcesi arayanlar hayal kirikligina ugrayabilir , lakin bu parayla bu kadar yaratik/iblis yapiliyor ,plastik sanatlar acisindan gayet basarili buldum. film kanin-kemigin havada ucustugu , zombie kelleleriyle baseball oynanan bir aksiyon icermiyor , aksiyon bekleyenler yalnis yolda . filmde daha cok fantazi soslu - esrarcengiz bir gerilim hakim .
  jeff hanneman in kaybi nedeniyle kederli oldugumuz bu gunlerde , buzdolabindaki slayer magnet i bilhassa gozume batti .

  geri geldigin iyi oldu robert kardesim . nice guzel filmlere hepberaber .

  --- spoiler ---
 • klibini izlemeyi ayrı sevdiğim, ritmini ayrı sevdiğim şarkı.. benim için resim yaparken de çok iyi gidiyor..

  ...
 • iyi şarkı, kötü film. hatta kötü film diyerek filmi övmüş bile olabilirim. imdb puanını* da sheri moon'un götü sayesinde aldığını düşünüyorum.
 • bana fazla gelen film. yarısında evimin salonundan çıktım.
  çok uzun zaman sonra yarıda bıraktığım ilk film oldu.
 • tipik bir rob zombie filmiydi aslında; satantik tarikatlar, birbirinden gotik tiplemeler ve cüretkar sahneler.. film, çok az bir kesime hitap etmekle birlikte, seyircinin büyük bir çoğunluğuna anlamsız ve aşırı durgun gelecektir. ımdb puanının tam isabet olduğunu düşünen biri olarak, filmin yalnızca sinematografisini sevdiğimi söyleyebilirim. ve filmin geneline hakim olan şu "the lords of salem" müziği fazlasıyla ilgimi çekti. aynı zamanda rob zombie'nin şimdiye kadarki çektiği görsel açıdan en sanatsal filmiydi. bir filmin yönetmen koltuğunda rob zombie oturuyorsa, o filmin bir korku filmi olmadığını bilmelisiniz. rob zombie'nin filmleri daha çok psikolojik gerilim içerir ve yer yer filmlerinde kara mizaha da yer verir. bu film, yer yer kendini toparlasa da, genel olarak çok fazla sıkıcıydı ve uykumu getirdi. sanırım ilk defa sinemalar.com'daki bir filmin puanını tam isabet buldum. bir türlü şu cadıların olduğu filmlere ısınamıyorum; sanırım bu tarz filmler ilgimi çekmiyor. filmin kasvetli ve iç karartıcı atmosferiyle rock 'n' roll'u buluşturan rob zombie, ortaya kendine özgü, değişik bir film çıkarmayı başarabilmiş. lâkin filmin işlenişi öyle yavaştı ki, rob zombie filmlerini seven biri olarak sonunu zor getirdiğimi söylemeden edemeyeceğim. kanımca daha iyi bir film olabilecekken, kendini fazlasıyla zora sokmuştur. bu tarz filmlerin hayranı olanlar bu filmi de kolayca seveceklerdir.. 4.5/10