şükela:  tümü | bugün
  • cekim tarziyla, oyunculuklariyla tam bir 1960'lar atmosferine sahip 2016 yapimi film. muzikleri de hakeza eski gerilim/korku filmi muzikleri gibiydi.
    film cok ilginc. bastan sona merak uyandirarak izletiyor kendini.
    aski arayan, erkekleri kendine âsik etmeye calisan genc bir cadinin tuhaf hikayesini anlatiyor. cok tuhaf ve absurt bir atmosferi var filmin, cok ilginc.
    aslinda cadi rolunde -oyunculuk yapiyor olsa- lana del rey bayagi iyi giderdi; o baygin bakislarini, kliplerindeki seksi ve tekinsiz hallerini dusunursek bilhassa.
  • nostalji oldu cidden cok sevdim. tamamen 1960'larin çekim teknikleri vurgulu renkleri abartılı oyunculuklari hatta müzikleri ... tek fark bu filmde bir de çıplaklık var! bence sadece nostalji olsun diye bile izlenebilir. ki ikinci kez de izlenebilir!
  • gerçekleri anlatan film.
  • guzel fakat manasizca uzun film. bir yerden sonra gina gelmiyor degil.
  • 60'ların narsist ve feminist hollywood yapımları gibi çekilen anna biller filmi. konu, oyunculuk falan on numara ama gereğinden uzun tutulmuş. 80 dakika yeterliydi. bu arada başroldeki samantha robinson '91'liymiş.
  • biraz once trailerina denk geldigim film, garip bir filme benziyor hatta biraz rahatsiz edici bile denebilir ama 70'lerin basi havasini ve renklerini guzel yakalamislar. bu doneme ait uyusturucu etkisinde olmadan yapilmis herhangi bir sanat dali yoktur sanirim. filmlerden de anlasiliyor zaten, genelde korku ve komedinin harmanlandigi garip yillarmis ama o zamanin kadin moda stilini cok seviyorum. bu zamana ait bir film izledigimde brigitte bardot gibi kocaman gozlukler, esarplar, mini elbiseler o uzun botlari gecirip kuyruklu eyelinerla falan gezinmek istiyorum da iste tr icin cok fazla :)
  • " the day he left me was the day that i was died. but then i was reborn as a witch."
  • bu film harikulade bir film, topu topu birkaç yorum olduğuna göre pek izleyeni yok, yazık. izleyin.