şükela:  tümü | bugün soru sor
  • charles dickens kesinlikle zırdeliymiş. hoş öyle olmasa böyle bir hikayeyi kaleme alamazdı muhtemelen. güzel film olmuş.

sevimli.
  • çok şirin ve sıcacık bir film. soğuk bir kış akşamı aileyle beraber izlemelik.
    notum: 8/10
  • dünyaca ünlü oliver twist romanının yazarı charles dickens'in, para sıkıntısı çektiği bir dönemde yayınevine noel kitabı yazma sözü vermesi ve sonrası gelişen olayları anlatan 2017 yılı yapımı film. gayet hoş ve eğlenceli yapımı öneriyor ve iyi seyirler diliyorum.
  • charles dickens’ın “a christmas carol” kitabını yazarken yaşadıklarını anlatan muhteşem ötesi bir film. bu filmi izleyecekler için tavsiyem, önce filmin animasyon orijinalini izleyin veya kitabını okuyun.
  • yazar olmak isteyenlere şiddetle tavsiye edebileceğim bir film. ayrıca lordkaanın dediği gibi bu filmi izlemeden önce mutlaka "christmas carol" izlnemeli ya da okunmalı. yoksa bazı sahneler anlaşılmayabilir. christmas carol kitabı hangi zor koşullar altında yazıldı ya da hangi olaylar ya da rastlantılar böyle bir muhteşem kitabın yazılmasını tetikledi onu anlatıyor. ben çok sevdim. christmas carol'ı sevenler bu filmi de sevecektir diye düşünüyorum.
  • he is the man who has influenced nearly all over the world for centuries