şükela:  tümü | bugün soru sor
  • efsane the sopranos'un 60'lı yıllarda geçen bir öncülü * olacak olan film. senaryosu, dizinin de yapımcısı ve senaristi olan david chase ve the sopranos ile birlikte bir diğer hbo efsanesi boardwalk empire'in yazar kadrosunda da yer almış olan lawrence konner tarafından kaleme alınacakmış.
  • (bkz: reserved)

heyecanla bekliyorum.
    duyanlar da duymayanlara şeyyapsın.
    allam inşallah beklentilerimiz boşa gitmez inşallah amin.
  • david chase'in belki de bizi tony soprano'nun çocukluğuna götürecek, babasını ve gudubet anasını daha yakından tanımamızı sağlayacak projesi. en çok da paulie gualtieri'nin gençlik halini görmeyi umduğum için mal bi gülümseme ile bekleten filmin yönetmenliğini de umarım martin scorsese yapar.
  • 1960'larda özellikle new jersey'nin newark denilen semtinde italyan ve afro-amerikanlar arasındaki gerginlik dönemini anlatacak olan, milenyum efsanesi ve bence gelmiş geçmiş en iyi dizi olan the sopranosun öncül hikayesinin anlatılacağı uzun metraj filmdir.

johnny boy ve corrado junior soprano kardeşlerin estiği dönemleri göreceğiz diyolla, göreceğiz.

(bkz: reserved)
  • bazı film, dizi, kitap evrenleri vardır hayranlıkla takip ettiğiniz. 1 saat boyunca sıradan hayatlarını bile izlettirirler, bir gıdım şikayet etmezsiniz. bu film de bu tarz durumlardan birine sebebiyet verecek filmdir. heyecanla bekliyoruz.
  • ne senaryosu ne oyuncuları ne de çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi verilmeyen yapım aşamasındaki filmdir.

"-you and my dad, you two ran north jersey.
    -we did?
    -yeah
    -that's nice."

şu sahneyi hatırlayanların uncle junior ve sr. soprano'nun gençliğini görünce boğazı düğümlenmezse ben düğümlerim. sikik cesetlerini kuru jelatinle katlayıp ağırlıklarla dehlizlere atıp zarf içinde mayışımı da alırım. ne diyom lan ben...
  • 2019'da çıkacakmış. öncesini görmek, gençlik hallerini görmek, bu işlere nasıl başladıklarını görmek güzel olacak.

(bkz: reserved)
  • yönetmeninin alan taylor olduğu açıklanmıştır.

daha önce oz'un 2 bölümünü, six feet under'ın 1 bölümünü, carnivale'in 1 bölümünü, lost'un 1 bölümünü, rome'un 2 bölümünü, the sopranos'nun 9 bölümünü, mad men'in 4 bölümünü, boardwalk empire'ın 1 ve game of thrones'un 7 bölümünü yönettiğini düşünürsek oldukça sevindirici bir haber bu.

bunların yanında, terminatör: genisys ve thor: karanlik dünya filmlerini de yönettiğini hatırlatmakta fayda var.
  • az önce twitter'da denk geldim, tüylerim diken diken oldu ya. nasıl bir diziydin sen böyle be sopranos...
  • şu an için hakkında pek bi bilgi olmayan film projesi.
    umarım tony soprano'nun deli fişek zamanlarını gösterecek kaliteli bi yapım olur.