şükela:  tümü | bugün
  • amazon destekli bir dizi. başrollerinde rachel brosnahan ve tony shalhoub var.
  • ilk sezonunu iple çektiğim dönem dizisi. 29 kasım'da başlayacakmış. başrol oyuncusu kadın olan dönem dizilerine bayılıyorum desem yeridir. pilot bölümünü izledim ve çok eğlendim. senin saçını başını, kıyafetini yerim
  • pilot bölümü 17 mart 2017'de yayınlandıktan sonra 2 sezon onay alan dizinin ilk sezonu 29 kasım 2017'de 8 bölüm olarak yayınlandı . pilot bölümü, kadın merkezli bir dönem dizisi olarak çok eğlenceli ve gayet başarılıydı.sezonun kalan bölümlerini izlediğimde editlerim.
  • birinci sezonun ilk 5 bolumunu bir solukta izledim. cabucak eve gecip kanepenin karsisina geceyim de devamini izleyeyim diye sabirsizlaniyorum! bayildim! new york severler icin tam bir gorsel solen olan enfes bir dizi olmus. ustelik bir de donem dizisi, 1950’lerde geciyor! kaymakli ekmek kadayifi! kostumler, new york sokaklarinda salinan ve muazzam bir nostalji yasatan klasik otomobiller, sari taksiler, mekanlar, kahramanlarimizin central park west’de bulunan dairelerinde gecen olaylar gayet eglenceli bir sekilde begenimize sunulmus. aldik, kabul ettik, sevdik hatta bayildik efendim!
  • birinci sezonu tek seferde binge'ledim. eleştirilecek bir şey yok, mükemmel dizi. amazon pilots oylamasında zaten bir bunu bir de oasis'i seçmiştim.

sadece rachel brosnahan da değil, tüm oyuncular rollerini kusursuz sergiliyor.

tanım: 2. sezonuna en az bir yıl olan dizi :'(
  • pilot bölümü elimde shazam, yüzümde kocaman bir gülümsemeyle izledim.

şahane şarkılar ve akıllıca yazılmış replikler tarafından etkilenmişken, sonunda "amy sherman-palladino" ismini görünce her şey yerine oturdu.

gilmore girls'de diziyi sevdiren her şey bu dizide de var. bonus olarak muhteşem kostümler ve bol kahkaha.
  • 60lar new yorkunda stand up yapan bir kadinin hikayesi. ılk bolum itibariyle begendim kendisini. cogu oyunculuklar, ozellikle basroldeki abla cok iyi. kostumler, dekor, 1960 new yorku derken izletiyor kendini.

keyifli vakit gecirmek adina izlenesi dizi.

(bkz: rachel brosnahan)
  • ne yapıp edip seyredin.
  • müthiş bir dizi. hem zamanın havasını hiç sırıtmadan veriyor, hem de senaryodan kalite akıyor. 9.0 veriyorum. 2 puanı karakterlerin çok karikatürize edilmiş olmasından kırdım. 1 puanı bu karikatürizasyonu dizinin türüne ve havasına iyi yedirdikleri için iade ettim.
  • hikaye aksın gitsin, beni de yormasın diyenler için izlenesi dizi.

abe için bile izlemeye değer.