şükela:  tümü | bugün
 • merakla beklenen oyundur kendileri. simdiden evde kursun durdurma alıstırmalarına baslanılmıstır.
 • 15 kasım 2005 tarihinde piyasaya sürülecek, shiny entertainment & atari ürünü; the matrix, the matrix reloaded, ve the matrix revolutions üçlemesi senaryosunu takip eden oyun. üç platformda geliştiriliyor ***. filmlerde ne "gördüysek" aynısını "yaşayacakmışız" ve tüm the matrix soundtrack içeriği oyuna dahil imiş. dövüş sanatları icra edip, "guns, evet lots of guns" deyu fütursuzca silah kullanabilecekmişiz. kodları cazur cuzur okuyabilecek, bullet time atraksiyonunu delicesine yaşayabilecekmişiz. evet. the one olabilecekmişiz. vay canına...

  ve trailer'ından anlaşıldığı kadarıyla amiyane tabirle yarmış bir oyundur kendileri. heyecanla bekliyoruz.

  http://www.atari.com/thematrixpathofneo/
 • trailer'ından gördüğüm kadarıyla kasım ayında ben de dahil olmak üzere birçok kişiye yeni ekran kartı aldırabilecek potansiyele sahip oyundur.
 • release datei 11/11/2005 olarak değiştirilen oyun. ekran görüntülerine ve trailerına bakılırsa çok canlar yakacağa benzer.
 • amerika çıkış tarihi 8 kasım avrupa çıkış tarihi ise 11 kasımdır..grafik açısından f.e.a.r. ve halflife2 kadar doyurucu olamıyacağı kesindir belki ama matrix hayranlarına içerik bakımından üçlemeyi ve 'director's cut'ı kapsaması bakımından unutulmaz anlar yaşatacağı kesindir..

  gamespot "matrix: path of neo" önincelemesinden alıntı :

  ...
  throughout the games players will use martial arts, medieval weapons and guns (lots of guns)...
  (bkz: tutmayin lan beni)
 • an itibariyle ps2 için oyunu alıp duvarlardan duvarlara yürümekte, kung fu öğrenmekteyim. grafikler gerçekten kötü, hele metal gear solid 3den sonra gerçekten kötü ancak mr anderson dan neo ya geçiş konusu bile oynamaya değer. kung fu hareketleri çok güzel, bazen "oha mua koim" nidaları havalarda uçuşmakta.
  wake up neo ile başlayan şirket içinde ajanlardan kaçarak devam ettiğim i know kung fu nun aslında nasıl yüklendiği öğrendiğim, an itibari ile dodge this ile kurşunları durdurmaya başladığım oyun. galiba filmle birebir gidiyor konu. bölümler ilerledikçe özel güçler kazanıyorsunuz falan filan ...
 • oynaması eğlenceli ama grafikleri berbat olan enter the matrix motoru ile yapılmış oynaması eğlenceli ama grafikleri berbat olan oyun.
 • an itibari ile de oyunu bitirmiş bulunmaktayım. keşke aradaki her videoya sondaki video kadar özenilse imiş dediğim, oyun sonunda çalan we are the champions ise "ovf gitti makineler, yendik olm" havası veren, tekrar tekrar keşke daha iyi grafikler olsa imiş dediğim oyun.
  bu arada filmdeki senaryodan yer yer farklı ilerlemektedir.
 • bir grafik faciası. oyunun ilk sahnesi olan lobi çatışmasını geçtikten sonra ekrana bir yazı geleceğini ve

  "sayın oyuncu biz size şaka yaptık, half life 2, quake 4 gibi grafik canavarların piyasada dolaştığı, civilization 4 gibi grafiğe en az ihtiyaç duyan oyunların bile görselliğe önem verdiği bir devirde çıkardığımız bu oyunun bu kadar kötü grafik ve animasyonlara sahip olması tabi ki mümkün değil. bundan sonra karşılaşacağınız kısımlarda gerçekten olağanüstü grafikler sizi bekliyor hahahayt"

  tarzı bir açıklama yapılacağını (çok ciddi olarak) düşündüm. tabi olarak bu hayalim gerçek değildi. ve oyun uninstall mertebesine erişti.
 • 6 ay beklenip, 6 saatte bitirilebilecek oyunlardan biri...

hesabın var mı? giriş yap