şükela:  tümü | bugün
 • çok eğlenceli bir dizi olmuştur. michael j. fox'un dönüşü iyi olmuştur.
  ancak bazı sahneler hem çok güldürüp hem de gerçekten üzmektedir. parkinson hastalığı çoğu zaman sadece hayatını zorlaştıran ve onu komik duruma düşüren bir şey olarak sunulmaktadır. bir an gülerken bir saniye sonra güldüğünüz şeyin ne olduğunu anlayıp üzülmemek elde değil.

  michael j fox kendi ile dalga geçiyor, hastalığı ile dalga geçiyor. ben hala aynı adamım diyor aslında ama genel olarak bakınca bu sanki bir zencinin nigger demesinin ayıp olmaması veya kör adamın körlükle ilgili espriler yapması gibi olmuş. o durumu ile ilgili espri yapıyor ama bu espriye gülünce ben kendimi kötü hissediyorum sonra.
 • sting'in de bir bölümünde yer alacağı nbc dizisi.
 • altyazıları ne zaman çevrilecek merak ediyorum, şu anda bir çalışma yok gibi, ingilizce altyazılı da izleriz de, türkçe ihtimali varsa bekleyek.

  edit: ben bunları yazdıktan sonra eklendi dizimaga, teşekkür edelim.
 • divxplanet'te hala altyazılarıyla ilgili bir gelişme olmayan dizi. bu da beni çok üzüyor. en abudik dizilere altyazı çevrilirken böyle bir abimizin yıllar sonra içinde olduğu iş görmezden geliniyor. en başta abimize ayıp be. bu sebeple üstteki entry'den de yararlanarak dizimag'da izleyeceğim bugün 1. bölümü. gördün mü divxplanet; kan kaybediyorsun şekil a'da görüldüğü üzre...
 • muhteşem olmuş. ilk 3 bölümde en az on kere kahkalarla güldüm, ikinci bölümün sonundaki top havuzu sahnesinde nefesim kesildi. ve fakat tabii michael j. fox'un titreyen hallerinin görmenin hüznü de var. michael j. fox ile madem arkadaş olamıyorum, bu şov sonsuza kadar sürsün.
 • nbc tarafından düşük izlenme oranları nedeni ile iptal edilen michael j fox komedisi.

  http://tvbythenumbers.zap2it.com/…-olympics/235038/