şükela:  tümü | bugün
  • 2016-2017 sezonu başlayacak fox dizisi

trailer
  • eğlenceli bir diziye benziyor.
    ilk 2 bölümü yayınlanmıştır.
  • bu sezon en beğendiğim komedi dizisi. çok güzel bir başlangıç yaptılar. umarım devamı gelir.
  • oldukça eğlenceli bir dizi. stres atmak için ideal.
  • 4. ve 5. bölümü ile tırmanışına devam eden dizi. şaka maka çok eğlenceli ve favorilerim arasına girdi.

sofia black-d'elia ise diziyi izlemek için ikinci sebep.
  • ilk bir kaç bölüm itibarı ile bir potansiyeli olduğunu söylemek mümkün. bundan ne ölçüde yararlarnırlar merakla takip edeceğim.

var gideri çerezlik komedi dizisi niyetine.

peşin edit: 4 uncu bölüm itibarı ile iyi gidiyorlar. her bölüm bi şeyler koyarak üstüne.
  • izlenebilir komedi dizisi çıkmıyor malumunuz son dönemlerde.
    the mick'in mevcut 7 bölümünü izledim ve epey güldürdüğü yerler oldu.
    şans verilebilir.
    zaten ilk bölümden anlarsınız sarıp sarmayacağını, aynı kıvamda devam ediyor.

--- spoiler ---

asıl değinmek istediğim konu;
    dizide küçük çocuğa gag takılmasına (dili yaralandığı için), çocuğun iki cinsiyete ait kıyafetler giyiyor olmasına, evde çocukların yanında küfürlü, cinsiyet içerikli konuşmalar yapılmasına ve aslında özetle dizinin politically correct olmaya çalışmamasına niye bu kadar çok kafayı taktı insanlar -sosyal medya- anlayamıyorum.
    bana sorarsanız, şu pc saçmalığı yüzünden hiçbir şeyi adam akıllı masaya yatırıp tartışamaz, artısını eksisini göremez ve gösteremez durumdayız.
    ha oturup çocuklarınla izleyeceğin bir dizi olmayabilir elbette bu, ona ebeveyn olarak kendin karar verirsin. ama bu kadar "farklıyı görmek bile istememek" hissi nası bir bakış açısıdır, nasıl bir kendi kabuğuna kapanma isteğidir anlayamıyorum.
    erken saatte, primeda falan yayınlanıyor diye mi bu kadar tepki çekti bilemedim. olabilir.

--- spoiler ---
  • son zamanlarda izlediğim en iyi komedi dizisi, umarım bozmazlar ve birkaç sezon daha bu keyfi yaşarız.
  • yeni keşfettim. daha ilk bölümden "astası" oldum. o götlükler, o sarkastik haller... bebeğim...