şükela:  tümü | bugün
 • lady gaga bu turu 2010'un basinda yeniden dizayn etmis, setlistini degistirmis, rock opera modunda bir pop opera'ya cevirmistir. dekorlar, danslar, lady gaga'nin sahne performansi, hepsi mukemmeldir: paris'te mayis 2010'da gittim buna, gordugum en basarili sovdu kesinlikle.

  setlisti icin buyrun:

  act 1: city

  * intro
  * "dance in the dark"
  * "glitter and grease"
  * "just dance"
  * "beautiful, dirty, rich"
  * "vanity"
  * "the fame"

  act 2: subway

  * "lovegame"
  * "boys boys boys"
  * "money honey"
  * "telephone"
  * "speechless"

  act 3: forest

  * "so happy i could die"1
  * "monster"
  * "teeth"
  * "alejandro"
  * "poker face"

  act 4: monster ball

  * "paparazzi"
  * "bad romance"

  encore

  * "born this way"
 • dvd olarak da kaydı çıkmıştır. lady gaga'nın görsel şölen konusunda ne kadar başarılı olduğunun ispatlarından biridir.

  hele de konser öncesinde durduk yere ağlaması yok mu? kızımız haylaz ama aynı zamanda duygusal tribi yaptı bende.
 • özgüven-şov-müzik üçlüsünü birarada görmek isteyenlerin izlemesi gereken lady gaga konser dvd'si. bir insan sahnede bu kadar mı özgüvenli olur arkadaş? ağzım açık izledim valla.
 • amerikalı şarkıcı lady gaga'nın ikinci stüdyo albümü the fame monster için düzenlediği konser turnesidir. turne, şarkıcının rapçi kanye west ile yaptığı ortak konser turnesi olan fame kills'in aniden iptal edilmesinden sonra resmî olarak 15 ekim 2009 tarihinde ilan edildi. "ilk 'pop electro opera'" olarak gaga tarafından tanımlanan the monster ball, the fame monster albümünün yayınlanmasından dört gün sonra başladı. rapçi kid cudi ve şarkıcı jason derülo, turnenin ilk kuzey amerika ayağı için; alphabeat grubu birleşik krallık ayağı için turnede yer aldı. virgin mobile usa ve virgin mobile canada, turnenin amerika ve kanada ayakları için resmî sponsorudur. gaga prodüksiyon ekibi, haus of gaga, poster ve konser sahnesi için "orbit" olarak tanımlandırılan dev bir mekanizma tasarladı.