• asıl güzel hali her filminde joaquin phoenix'in ukulele ile çalıp scarlett johansson ile birlikte söylediği hali olan- karen o şarkısı. onun videosunu ne yazık ki henüz bulamadım, bulunca burayı editlerim.

edit: şimdilik şu halini bulabildim.
  • filmdeki* haliyle beni kısacık bir an da olsa gülümseten karen o'nun yumuşacık şarkısı.

tatlı tatlı eşlik edebileceğiniz sözleri:

i'm lying on the moon
    my dear, i'll be there soon
    ıt's a quiet starry place
    time's we're swallowed up
    in space we're here a million miles away

there's things i wish i knew
    there's no thing i'd keep from you
    it's a dark and shiny place
    but with you my dear
    i'm safe and we're a million miles away

we’re lying on the moon
    ıt’s a perfect afternoon
    your shadow follows me all day
    making sure that i'm
    okay and we’re a million miles away
  • hani tatlı şarkı derler ya. hah, işte o bu. direk tanım olarak bu şarkı kullanılabilir yani.
  • scarlett johansson'un vokaliyle olan versiyonunu bizzat her'de dinledikten sonra hasta olmuştum. parça içime işledi, sanki annem bana ninni söylüyor demiştim.

kadının doğum tarihinin gün olarak annem ile aynı olması, benim bir aslan olmam falan bunlar hep tesadüf tabii, neticede pozitif bilimler insanıyız.

lan?.
  • karen o'nun spike jonze'un son filmi her için bestelediği yeni şarkısı.
  • charlie haden ve pat metheny'den dunyanin en cool caz parcasi
  • bir garip pek güzel şarkı bu. hem ruh dinlendirir hem de mayhoş bir duygusallığa sokar insanı. hala çok kişi tarafından bilinmemesi de çok ilginç, ama bize kalsın böylesi daha iyi.
  • karen o'nun her filmi için seslendirdiği harika şarkı. akademi ödülünü alamazsa kendimi doğrarım.
  • birkaç gündür nasıl bir tanımlama yapsam diye düşünüyorum dinlerken fakat bir türlü bulamadım. tatlı desem eksik bir tanımlama yapmış olacağım, bildiğiniz ekler falan çünkü bu şarkı. aslında vanilyalı - çilekli rulo pasta da olabilir. tüm bunların dahilinde ben bir tatlı krizi geçiriyor da olabilirim. bilemedim.
  • spotify'ın rastgele şarkılarında gezinirken kulağıma gelen, tanıdık bir tını olarak başlayan yumuşacık şarkı. meğer her filminden hatırlıyormuşum. scarlett johansson'lı versiyonunu kimse de filmden şuraya koymamış. bir de az kişinin bilmesine üzüleyim diyeceğim ama bu şarkının biraz gizli kalması iyi.
hesabın var mı? giriş yap