şükela:  tümü | bugün
 • sabah haberlerini hazırlayan ve sunan insanları konu alacak olan bir dizi. apple tv yapımı dizide reese witherspoon, jennifer aniston, ve mark duplass gibi isimler yer alacak. reese witherspoon aynı zamanda executive producerı dizinin. sonbaharda yayınlanacağı söyleniyor, merakla bekliyorum valla.
 • steve carell fanı,office'i 4 kere bitirmiş biri olarak merakla beklediğim dizi.bu kadrodan kötü birşey çıkacağını sanmıyorum.
 • trailer'ini yeni izledim. güzel bir dizi olacak gibi duruyor. sabirsizlikla bekliyoruz.
 • gideri var. efsane değil.

  değindiği konular itibariyle kimileri çıkıp “aaaabi sosyal konulara, kadın ve azınlık haklarına değinen dizilerden gına geldi” diye zırlayacak buralarda. hayat, gözlerine soka soka öğreteceğiz.
 • üc bölümü yayinlanmis dizi. ilk iki bölümü itibariyle gayet güzel. carpici skandalin bir cok insanin hayatini nasil etkiledigi ve bununla basa cikislarini - veya cikamayislarini- görüyoruz. kendini izletecek gibi. ücüncü bölümden itibaren apple tv+ üyeligi istiyor.
 • ilk iki bölüm itibariyle izledim ve oldukça sıkıcı buldum. ne demek istediklerini, neyi anlattıklarını, ne yöne gideceklerini hala seyirciye aktaramadılar -ki bölümler uzundu üstelik; 1. bölüm 1 saat, 2. bölüm 55 dakika sürdü. oyunculuklar tekrara düşmüş gibi, hem de şimdiden. sanki kırk yıldır aynı dizidelermiş gibi aksettiriyorlar. ana karakterlerden bahsediyorum. reese witherspoon bir nebze iyi, bir de o siyahi muhabir kız, hannah rolü idi sanırım. ikisinin oynadıkları karakterle bütünleşmeleri iyi, lakin diğer oyunculuklar o kadar durağan kalmış ki, bu kez bu ikisi sırıtmış sahnelerde.

  bir ara neden bilmiyorum, the newsroom havası yakalamaya çalışmışlar gibi hissettim. sanırım haber merkezi olmalarından kaynaklı bir şeydi bu. onun tırnağı dahi olamazlar, hiç denemesinler.

  yine de, oyuncular adına, şans verip izlemeye çalışacağım. ünlü oyuncusu çok olan yapımlarda, bu durağanlık yaşanabiliyor. umuyorum toparlarlar.
 • steve carell ve jennifer aniston hatrına ilk bölümünü izlediğim dizi. ilk bölümü itibariyle eh fena değil bir dizi gibi duruyor. kurgusal olarak sıkmayan bir yapıya sahip, oyunculuklardan en çok reese witherspoon'u beğendim.

  the newsroom dizisini daha önce izlememiştim fakat televizyonda arka planda işlenen dizileri* çok severim o yüzden ilk bölüm için bu dizi de çok hoşuma gitti.

  dizi, anlatısını kitabın ortasından başladığı için izleyiciyi sıkmıyor ve hikaye* günümüz koşullarında tanıdık olduğu için işin gideceği yolu merak ettiren cinsten.

  bir dizi hastası olarak steve carell'i ve jennifer aniston'ı bir dizide izlemeyi özlemişim.*
 • amerikan draması severlere mis gibi amerikan draması.

  güzel yerlere gelebilir, önlerden yerinizi kapın.
 • elestirmenler pek begenmemisti ama kanimca hic de fena olmayan bir apple tv+ dizisi.

  tek bolumunun 15 milyon dollares'e mal oldugu ve apple streaming hizmetinin -simdilik- en cok reklam yapilan dizisi olmasi itibariyle herkesi memnun etmesi zor tabii.

  reese witherspoon ve billy crudup oyunculuklariyla one cikiyorlar.