1. bu yaz filme doyacak olmamıza rağmen ne kadar kötü olursa olsun sinemada izlemeyi düşündüğüm, cassandra clare'in best-seller serisi the mortal instruments ten sinemaya uyarlanmış, görünürde sıradan bir genç kızın, dünyayı şeytanlardan korumak amacıyla savaşan shadowhunters grubuyla kan bağı olduğunu farketmesi, bu grubun onu new york'un altında downworld denen ve zombilerin, şeytanların, vampirlerin ve daha bir çok ölümcül yaratıklarla dolu alternatif şehirle tanıştırmasını anlatan film.
  2. son zamanlarda izledigim en boktan film. tek artisi jemima west ile tanismis olmam.
  3. hayatinizdan 2 saati bos yere harcamayin diye bunu yaziyorum. ızlemeyin izleyenlere mani olun.
  4. sessizce gelmiş filmi, avmde gördüğümde kucuk çaplı bi şok geçirdim, filmi çekilceğini bile görmemiştim forumlarda, her ne kadar kitaplarını okurken biraz eski zamanlarda geçtiğini dusunsemde afişindeki modern şehirlede güzel olmuş. şimdi kimi bulupta filmi izleyeceğim var en iyisi yanlız gitmek. darısı diğer fantastik serilerin başına.

the mortal instruments city of bones hakkında bilgi verin