şükela:  tümü | bugün
 • harald zwart imzalı twilight vari roman uyarlaması. ağustos ayında salonlarda olacak.

  http://www.beyazperde.com/…/filmler/haberler-54281/
 • 2. fragmanı da çıkmış olan film.

  http://www.youtube.com/…ayer_embedded&v=2i2zz46rvp0
 • bu yaz filme doyacak olmamıza rağmen ne kadar kötü olursa olsun sinemada izlemeyi düşündüğüm, cassandra clare'in best-seller serisi the mortal instruments ten sinemaya uyarlanmış, görünürde sıradan bir genç kızın, dünyayı şeytanlardan korumak amacıyla savaşan shadowhunters grubuyla kan bağı olduğunu farketmesi, bu grubun onu new york'un altında downworld denen ve zombilerin, şeytanların, vampirlerin ve daha bir çok ölümcül yaratıklarla dolu alternatif şehirle tanıştırmasını anlatan film.
 • buffy the vampire slayer mutasyonu bir film.
 • son zamanlarda izledigim en boktan film. tek artisi jemima west ile tanismis olmam.
 • hayatinizdan 2 saati bos yere harcamayin diye bunu yaziyorum. ızlemeyin izleyenlere mani olun.
 • sessizce gelmiş filmi, avmde gördüğümde kucuk çaplı bi şok geçirdim, filmi çekilceğini bile görmemiştim forumlarda, her ne kadar kitaplarını okurken biraz eski zamanlarda geçtiğini dusunsemde afişindeki modern şehirlede güzel olmuş. şimdi kimi bulupta filmi izleyeceğim var en iyisi yanlız gitmek. darısı diğer fantastik serilerin başına.
 • --- spoiler ---

  film kitap kadar doyurucu değil özellikle clary(esas kız) algı sorunu olan bir gerizekalıyı oynuyor. yapmacık tepkileri annesini öldüreceklerini düşünüp bolt hızıyla koşuşu, şeytanı tüp gazla yakmaya çalışması vs. aşırı absürd. jace tam bir yakışıklı (gölge avcısı,esas oğlan) simonla(esas dost ama kıza aşık ikincil) çekişmeleri bize twilight tadı verse de doğanın kanunu bu paylaşılamayan kız ona yaranmaya çalışan asıl amaç olan kupayı bulmayı unutan zihinler.(bkz: kupa vs kuku) sonra kızın duygusuz ve sert erkeği seçişi. işi pişirdikten sonra filmin sonunda açığa çıkan kötü kalpli babanın siz kardeşsiniz diyerek iki sevgiliyi ayırması kahkahalara boğulmama sebep olmuşur. özellikle naptık biz şimdi sıçtık bakışı için bile izlenebilir film. (bkz: durun siz kardeşsiniz)
  bunun dışında dövüş sahnelerinin de doyurucu olduğunu söyleyemeyeceğim. 5 kişinin 100 kişilik vampir ordusunu alt etmesi bizim vampir bacılarımıza ve kardeşlerimize hakaret gibi bir şey olmuş bunu da kınamadan geçemeyeceğim. filmin adı kemikler şehri ancak kemik sadece gölge avcılarının mezarlarlarında geçiyor bu da çok saçma olmuş. bir de bir oda dolusu akışkan mavi beyin sıvısı var sonra o sıvı oralara yaz günü kar yağdırıyor film de bitiyor.
  --- spoiler ---