• fiction ın am i 1 ı denilebilecek parça. süper bir kapanış yapıyor albümü baştan dinlemeye mecbur bırakıyor. bayan vokaller de inanılmaz yakışmış süper olmuş mikael in sesiyle.
  • albümün ilk dinlenişinde -bayan vokal sayesinde- akılda en çok kalan parçalardan biri. loopa alınasıdır.
  • kanaatimce fiction albumunun en ba$arili cali$masi. omru hayatimda dinledigim en gaz parcalardan birisi, bayan vokal de cuk oturmu$. takdir ve tebrik etmek lazim dark tranquillity abileri.
  • her dinlediğimde beni bi yerlere çeken bir şarkı bu.. nakaratlarında bi yere kadar tiamat havası mı alıyorum gibi geliyorum yoksa şüphem mi var..
  • projector'den beri en duygusal dark tranquillity şarkısı olmasının yanı sınıra hafiten bir the gallery/the mind's i tadı bile almak mümkündür bu mükemmel şarkıdan.
  • nasıl olduğunu bilemediğim bir şekilde tristania tadı veren şarkı. bu şarkının sakin kısımlarıyla tristanianın genel olarak sakin kısımları arasında bir paralellik bir akrabalık var sanki. muhteşem.
  • mikael in "where is the flame towards you and who do you answer to" ve " "we're like layers to reality things only you can see" kısımlarını söyleyiş biçimiyle dünyamı alt üst ettiği şarkı.
  • harika bir müzik, güzel sözler ve mikael'in harika vokali. hepsi iyi güzel de mikael'in yanına banu alkan niye vokal yapmış onu anlamadım. banu alkan sesli bayan vokal şarkıya girene kadar şarkı hakkında kusur bulmak mümkün değil, ama o bayanın sesleri kulağımda titreşimleri başlattığı an soğuyorum güzelim şarkıdan. belki zevksizlik bendedir bilmiyorum ama nice bayan vokaller varken nasıl olmuş da bunu bulmuşlar anlamıyorum.
  • bayan vokallerin theatre of tragedy'nin yeni vokalisti nell sigland tarafından yapıldığı, fiction albümünün en güzel şarkılarından biri.
  • bayan vokalin insanity s crescendo şarkısında olduğu kadar etkili olmamasına rağmen şarkıya güzellik kattığı mükemmel dark* şarkısı.
hesabın var mı? giriş yap