şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kivami tutmus bir dizi. insani yormayan, mucizeler sunmayan tam kararinda bir tad yakalamislar. ozellikle belli bir yasin ustundeyseniz, aksam eve gelince ayaklari uzwtip bir kadeh/kupa birseyler icerken veya yatmdan once biraz kafam bosalsin diye birseyler izleyeyim, ne takip etme derdi olsun, ne mesaj versin diyorsaniz idealdir. mesela bu csi serileri ultra teknoloji falan iyi guzel cok izlerdim eskiden fakat gercekci olma adina igrenc goruntuler sebebiyle beraberinde yemek yenemezdi veya dunya dertlerini insanin gozune gozune soktuklari icin hafakanlar bastirirdi. bu dizide ise kaygi yok, kendi halinde giden bir duzen var.
  • --- spoiler ---

laura jake'e o şansı vermesin diye günlerdir işi gücü bıraktım izliyorum, mideme kramp falan girdi ve baam! tony gibi bi adama bu yapılır mıydı ya? yapılır mıydı? hem de jake için? jake ya!
    --- spoiler ---

hayır ya. erkekler o ikinci şansı haketmiyor. hata yapan hiçbir erkek, uğruna gerçekten değerli olan birinden vazgeçmeyi haketmiyor. dizinin bütün feminist duruşu yıkıldı benim için şu an. iyi baba olmak başka bir şey. iyi dost olmak başka bir şey. iyi ortak olmak başka. iyi bir insan olmak da. ama bir erkek iyi bir sevgili olmayı başaramadıysa, yalnızca olabildiği şeye odaklanmak zorunda. multi-tasking erkeklerde değil kadınlarda default olarak gelen bir özellik sonuçta. bir erkekten hem iyi bir arkadaş, hem iyi bir sevgili, hem o hem bu olmasını bekleyemezsin. jake de bunun kanıtı.

çok sinirliyim şu an. resmen uykum kaçtı.
  • debra messing'in nypd'de bir cinayet masası dedektifini canlandırdığı, 2014-15 sezonunda nbc'de yayınlanacak olan gizem drama dizisi.

http://tvbythenumbers.zap2it.com/…er-at-nbc/261872/
  • 2014-2015 sezonunun ilk yarısında başlayacak olan dizidir. diğer hepsi için (bkz: 2014-2015 sezonu amerikan dizileri)

yaratıcı: jeff rake (the tomorrow people, beauty and the beast)

oyuncular: debra messing (will & grace, smash), josh lucas (the firm)

başlama tarihi: 24 eylül
  • los misterios de laura adlı ispanyol yapımı diziden uyarlamadır.
  • (bkz: perception) dizisinin iptalinden sonra o boşluğu doldurmaya aday dizi, tam olarak dolduramayacak gibi ama bakalım artık