şükela:  tümü | bugün
 • nişantaşı ve şaşkınbakkal 'da şubeleri bulunan kaliteli, şık ve ultra hijyenik el ayak bakım merkezi. özellikle kullanılan malzemelerin yeterince hijyenik olduğundan emin olamadığı için manikür pedikür yaptıramayanlar için hayat kurtarıcı.

  mekanı o kadar şık dekore etmişler ki kuaför salonlarında ayaklarını içi sıvı sabun dolu plastik leğenlere sokmaya alışmış olan ben, içeri girince hafif bir şok yaşadım. siyah kadifeden geniş koltuklara kuruluyorsunuz, ayaklarınızı yine siyah şık porselen içi çiçekler ve aromatik esanslarla doldurulmuş minik bir küvete uzatıyorsunuz. çalışanları da cana yakın ve işini biliyor. ilk kez elim ayağım kan revan içinde kalmadan manikürümü ve pedikürümü yaptırdım. kullandıkları törpü, pens ve makasları dişçilerin aletlerini dezenfekte eden sterilizasyon cihazlarında temizleyip her müşteri için tek tek poşetliyorlarmış, benim gibi hijyen takıntılı biri için en önemli ayrıntı buydu. uzun zamandır bitse de kurtulsam demediğim, zevkli bir manikür pedikür seansı oldu. dezenfekte edilip edilmediği belli bile olmayan aletlerle plastik leğenlerde amatörce yapılan el ayak bakımına ve dandik salonlara tercih edilecek süper bir merkez olmuş. ayrıca sadece el ayak bakımı değil, cilt bakımı, kavitasyon gibi kadınların pek sevdiği hizmetleri de varmış. merak edenler için link:

  http://www.thenailjob.com/

  hele orada bölgesel inceltme, selülit tedavisinde kullanılan bir alet keşfettim ki o ayrı bir entry konusu olur. (bkz: lipo star)
 • nişantaşı şubesine gidip de çok beğendiğim sunum itibariyle amerikan film ve dizilerindeki (bkz: sex and the city) güzellik merkezleri gibi bir yer. müşteriyle çalışanın masada karşılıklı oturması, pedikür için olan bölüm vs türkiye'de olduğunu bildiğim şeyler değildi. sahibinin ve çalışanlarının canayakınlığı da eklenince gayet güzel huzur dolu bir yarım saat geçiyor.
 • adı "nail job" olan yerde cilt bakımı yaptırmanın mantıklı olmadığını anladım.
 • bir blowjob değildir.
 • konum olarak nişantaşında bulunan şubesi inanılmaz güzeldir. valikonağı caddesi üzerinde
  (topshop ın karşısında kalıyor) konak apartmanının birinci katındadırlar.09:00 ile 20:00 arasında haftanın 6 günü hizmet veriyorlar. pazar kapalılar. sahibi özlem hanım ve yanında çalışan diğer bayanların hepsi çok nazik ve içtenler. bu tarz yerlerde içtenlik, bayanların aradığı önceliklerdendir. ilk gittiğiniz zaman kim ilgilendiyse diğer gidişinizde de o ilgilenir.kırk kişiye laf anlatmak zorunda kalmazsınız. şehirfırsatları.comdan keşfettiğim nadir güzel işletmelerden biri gerçekten. lipostar adlı bolgesel zayıflama cihazları inanılmaz bir şey. seansa girip çıktıktan sonra iki cm inceliyorsunuz. (kendim tecrübe ettim)diyet yapmasanız bile gerçekten de 2 cm incelme garanti. fix tarifeleri 5 seans üzerinden. ancak fiyat olarak herkese uygun olmayabilir. bunun haricinde zaten isminden de belli olduğu gibi manikür ve pedikürün yanında, cilt bakımı, ayak detoxu, ayak bakımı, lazer epilasyon gibi bir çok uygulamaları mevcut. gidip memnun kalmayan insan sanmıyorum ki olsun.
 • yaklaşık 15 senedir düzenli olarak manikür pedikür yaptırıyorum. el ve ayak bakımı benim için çok önemlidir. her zaman en iyisini arayıp genelde mahalle kuaförümde ortalama bir hizmet alıp geçinip gidiyordum ki birkaç reklamını gördüm buranın. evime uzak olmasına rağmen vaadedilen hizmet veriliyorsa değer deyip gittim bugün. öncelikle inanılmaz temiz, kaliteli, çalışanlar ilgili, kullanılan malzemeler 1. sınıf. bunu bir kenara koyalım. fakat manikür ve pedikür detaylarını iyi bilen biri olarak aldığım servisten hiç memnun kalmadığımı söylebilirim. bir kere tırnakları eşit kesemedi ki bu en büyük falsodur manikür pedikürde, ikinci olarak bol bol kanattı. dipleri almayı beceremedi. son olarak french oje istedim ki istemez olaydım. olduğu gibi diplerde birikme yaptırdı ojeye, uçları çekemedi inceli kalınlı yaptı. kenarlara bulaştırdı ve temizlemedi bitişte. açıkçası birkaç kez uyarmama rağmen aynı şekilde devam edince elden gelenin bu olduğunu anlayıp kaderime razı oldum. ödemeyi yaparken bir şans daha vermek adına 2 hafta sonra övülen kızlardan birine randevu istediğimi söyledim ama sahibi olan tatli hanım, kızların hepsinin aynı derecede yetenekli olduğunu, seçme yapamayacağımızı belirtti ki belki haklıdır. yoğun çalısan bir işletme tek kişiye yığılma olsun istemiyorlar belki ama o zaman ismi nail job olan bir yerde cidden çok uzman bir kadro çalıştırmalılar.
  sonuç olarak bu şartlarda bir daha gitmeyi düşünmüyorum. açıkçası el ve ayağımın şu an ki görünümü yanında mahalle kuaförümde aldığım hizmeti baştacı ederim...
 • blow job veya italian job gibi çağrışımları olan terimdir. bir şirket adı için garip bir pazarlama taktiği.

  (bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)