• bölümün asıl kahramanı, ilişkiler konusunda uzman olan, o ulvi kişilik mitch için;

(bkz: adam paul)
  • e2 'de az önce yayınlanan ve bünyelerde etkisinin hala geçmediğini bir kez daha kanıtlamış himym bölümüdür.
  • feministleri kızdırabilecek ifadeler içeren bir kitaptır.

(bkz: desmond morris)
    (bkz: ntv yayınları)
  • ntv yayınlarının en tipik özelliği, bilimsel verileri sade bir dille anlatan kitapları veya dergilerinin olması. çıplak adam da aynen böyle bir kitap. tepeden aşağı bilimsel verilere dayalı bir kitap olmasına rağmen, yoran bir anlatımı yok.

kitabın akıcılığını ve eğlenceli oluşunu şöyle özetleyeyim. kitabı elimde görenler, şöyle bir baktılar ve bir şekilde okumaya başladılar. ayak üstü de olsa bir kitap kendini okutuyorsa, benim gözümde başarılıdır.

kitabın içeriğini de başlıklar halinde. (gözler, kulaklar, penis, popo, sakal, bıyık, vb.) böyle olunca da kitap derli toplu olmuş. hangisi ilgini çekiyorsa ya da hangisinin tarihsel evrimi meraklandırıyorsa, açıp oradan başlıyorsun.

haa, erkekler okumaya "penis" başlığından başlıyor ama olsun, bu zaten bilinen bir şey. şaşırtıcı olan şey kitabı eline alan 4 kadının da "popo" başlığından başlaması. lan?

velhasıl kitabı aldığım günden beri de yanımdan ayırmıyorum. mesela erkeklerde saç dökülmesinin nedenlerini merak ediyorum, açıp bakıyorum. mesela - kadınların aksine - erkeklerin sakallarının neden var olduğunu merak ettim, gene açıp bakıyorum. öyle bir kitap işte. konusu ilginizi çektiyse, tavsiye olunur.
  • yerinde denenmiş ve %50` :1/2` başarı oranı yakalanmıştır.
  • neil patrick harris doogie howser dizisinde de bu yöntemle başarılı olamamıştır.doğru partner denk getirebilse bu yöntemle dünyayı değiştirecektir ama bir türlü gelmez.

http://img94.imageshack.us/img94/3231/adszahq.png

http://www.youtube.com/watch?v=cvyua5_vx40
  • bu haziran ayında londra hyde park da şahit olduğum ,yollardaki bisiklet sürücülerinin güvende olmadıklarına dikkat çekmek için yapılan gösteri... tabii bunu kaslı kaslı adamların önümüzde birdenbire soyunmaya başlamasına müteakip bisikletlerine atlayıp sürmeye başlamalarına kadar bilmiyordum...anam noluyo ohaaa falan derken öğrendik işin doğrusunu...ertesi günde onca yağmur ve rüzgara rağmen brighton'a aynı amaç için gelip vazifelerini orada da yerine getirmişlerdir efenim...
  • 17 subat 2013'e kadar linz'de bulunan lentos müzesindeki serginin adi.
  • --- spoiler ---

ilk olarak friends s03e07'de joey tarafından monica üzerinde denenmiş ancak başarıya ulaşmamış taktiktir.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap