• los angeles'a yeni taşınan johnson ailesinin komşularıyla olan ilişkisini konu alan bir amerikan sitcom dizisi. max greenfield, beth behrs, cedric kyles, sheaun mckinney başroldeler.
  • dizinin henüz 3 bölümünü falan izledim pek çekmedi açıkçası. beyaz ailedeki adam rahatsız edici hissettiriyor, 2-3 bölüm daha izleyip şans vermek istiyorum zira özellikle komedi dizilerinde karakterlerin ve esprilerin oturması zaman alıyor.
  • komedi dizisi yokluğunda başladığım dizi. beklediğimden daha iyi bulduğumu söylemem gerekiyor . sürekli kahkahalar attırmıyor belki ama yetenekli oyuncu kadrosu ile kesinlikle eğlendiriyor . aşırı güldüren pek fazla dizi de kalmamışken keyifli vakit geçirmek isteyenler bakabilir.
  • kendi halinde sevimli bir komedi dizisi. yaptıkları ince göndermelerle gülümsettiği oluyor. sıkıldığım bölümü hiç olmadı. yoklukta tavsiye edilir
  • yapılan göndermeler bizim kültürümüzle de bağdaştığı için oldukça eğlenceli komedi dizisi
  • “softcore” adlı şarkılarını dinleyerek #157256249 şu entry'i yazmış bulundum. beni gerçekten farklı dünyalara götürüyor bu şarkı.
hesabın var mı? giriş yap