şükela:  tümü | bugün soru sor
 • marvel’dan çok korku filmini andıran bir fragmana sahip olan film.
 • aq fox'u, bu ne lan gerilim filmi gibi fragman.

  ayrıca; (bkz: anya taylor-joy)
 • 5 genç mutantın tutsak kaldıkları gizli bir tesiste güçlerini anlamalarını ve onları kullanmayı öğrenmelerini konu alıyor.
 • bayaa bayaa korku filmiymis.
  fragman iyi durmuyor.
 • x-men'in spin-off filmi. the fault ın our stars'ın yönetmeni josh boone tarafından yönetilecek.
 • yazar/yönetmen josh boone şöyle bir şey paylaşmış:

  https://www.instagram.com/…taken-by=joshboonemovies

  şuraya referans veriyor:

  http://www.syfy.com/…ay-to-hell-2.jpg?itok=xxraoh7-

  güzel olmuş.
 • test gösteriminde hiç beğenilmediği için vizyon tarihi 13 nisan 2018'den 22 şubat 2019'a atılan film. o zamana kadar toparlamaya çalışacaklar.

  https://twitter.com/…iniz/status/951564881513336833
 • magik'i anya taylor-joy'in canlandırakmış. marvel'in en seksi hatunlarındandı magik, bence doğru seçim yapmışlar. ayrıca magik varsa colossus neden yok? sonuçta abisi, gerçi yeni x-men takımı değil miydi bu ama tutmayacak gibi.
 • (bkz: we don't need no education)

  yetmişti artık gerçekten.

  arkadaş neden bütün mutant filmleri komikli şakalı espirili? logan olmasa,legion olmasa gerçekten x-men evreni ağlanacak vaziyetteydi özellikle the gifted fiyaskosundan sonra.

  sonunda farklı bir tarzda bir film bizi bekliyor.

  neden bütün mutantlar güçlerini sadece banka soymak için kullanıyor ya hiç mi seri katil ya da psikopat mutant yok arkadaş? fox sesimizi duy güzel bir şey görmek istiyoruz artık!
 • pg-13 olacakmış. ama yönetmen negatif bir tepki gelmesin diye "pg-13'nin sınırlarını zorlayacağız," falan diyor. tabii bu ne demek kimse bilmiyor. yani bu reytinge göre filmlerde kan akamaz, cinsellik gösterilemez, çıplaklık olamaz, şiddet olur ama kararında olur, vahşi sahneler olamaz. yani sen istediğin kadar sınırları zorla neticede bunları yapamayacak. film logan gibi 17 yaş üzeri kitleye seslenen bir film olmalıydı. ama fox her zamanki gibi tırsıp risk almak istememiş. "zaten korku türünde film yapıyoruz, bir de 17a/r reytingli yapmayalım şunu" demişlerdir. korku dediğin 17a olmalı. belki de bu yüzden beğenilmedi test gösterimlerinde.

  film 2019'a ertelendiğinde test gösterimlerinde insanların korkmadığı yazılmıştı yabancı sitelerde. yönetmen "sizleri hem korkutursam, hem de ağlatırsam işte bu goldür" demiş. korkutabileceğini sanmam, muhtemelen jump-scare'lerle korkutmaya çalışacak. o ertelemeden, yaş sınırının 13a olmasından ve korkutamıyor söylentilerinden sonra pek beklentim kalmadı. gerçi gene bir yıl daha uğraşacaklar üzerinde, ek çekimler yapılacak. toparlar mı, yoksa justice league'te olduğu gibi daha da dağıtıp batırırlar mı 2019'da göreceğiz. 17a filmlerin yapılmaması ise üzüyor. dark phoenix de pg-13 olacak. elde bir deadpool 2, bir de venom var. bari ikisi de iyi çıkıp iyi hasılat elde etse de r'li filmlerin önü daha da açılsa.