şükela:  tümü | bugün
  • tum sokak kopeklerini oldurmek isteyen, uzak durulmasi gereken bir cani.
  • biraz düşünmeden konuşabilen bir vatandaş. bir başkasının moda sahilde, aşırı korumacı bir reflekse sahip bir köpek maalesef saldırıya uğradığını yazmasıyla gaza gelip çoğu buz gibi havalarda aç bitap yatan hayvancağızları katledeceği iddiasında bulunmuş.
    tamam olay yanlış tabi de, şimdi sokakta yaşayan biri bana zarar verse, ben de kalkıp sokakta yaşayan herkesi öldüreceğim desem olur mu? yani insanlardan daha mı az zarar görüyoruz bu hayvanlardan, buyrun seri katil olun madem. yiyorsa. hayvanın hakkını savunan yok tabi, değil mi paşam? oh, hayat sana güzel valla.
  • iyi aksamlar,

sokak kopekleri konusunda yazdigi entry`den dolayi kapisina dayandim adamin. tanirim kendisini, ayni sehirde yasiyoruz.

ama ne goreyim bahcede 3 tane sokak kopegiyle oynasiyor.
    bu ne perhiz, ne salata tursusu diyince cakti tabi.
    ironi yaptim abi dedi.ama gelen mesajlardan sonra herkese teker teker mesaj atip derdini anlattigini ve sonra sildigini ve bu durumun onu uzdugunu soyledi.

ayrica gordum ki bir kopekcagizin iki arka ayagi araba carpmasindan kesildigi icin kendisi 2 adet mekanik ayak yapmis, takmis. adam muhendis sonucta.

kendisi hakkinda entry gorunce haksizlik yapilmamasi taraftari biri olarak sana mesaj attim.

takdir senin tabi ama bu gibi hayvansever ve bilincli arkadaslari kazanmak lazim.

iyi aksamlar tekrardan.