şükela:  tümü | bugün
  • seinfeld insanı bir yazar.
  • hala şikeciler diyen suser
  • (bkz: high hopes)
  • sinirli ve moralsiz olduğumda, keyfim yerine gelsin diye şu ve bunun türevi videolar gönderen yazar. sevmeli mi kızmalı mı kestiremedim henüz.

ayrıca bölümdekilerden daha fazla görüyorum kendisini, sürekli rastlıyoruz.

edit: bu entry'i girmemden 1,5 saat sonra yine rastladım :o
  • iletişime geçmek istiyorum kendisiyle nasıl ulaşabilirim sorularım varr
  • bezelyeyi, bulgur pilavını, ayranı, yoğurdu, peyniri, yeşil çayı, kekiği, pul biberi, lahmacunu, yoklukta tavuk döneri, tuzlu fıstığı, bomontiyi, rakıyı, kadıköyü, taksimi, eskiciyi, white russianı, fransızcayı, viyanayı, uçağı, uçak sesini, yolculukta pencere kenarını, pegasus havayollarını, otel odalarını, galatasarayı, fanatikliği, itüyü, kampüsü, yemekhane yemeklerini, yurdunu, taksiye binmeyi, yağmuru, kalın giyinmeyi, tişört üstü gömlek giymeyi, gri eşofmanı, düz siyah tişörtü, bordo polar ceketi, general mobile marka telefonu, oğuz atayı, gündüz vassafı, midlake'i, portisheadi, maltı, 90lar türkçe popu, seinfeldi, leyla ile mecnunu, podcastleri, termodinamiği ve beni çok seven bir suser.*
  • insanı "işsizsin sen işsiz kal" diyerek üzen, küçümseyen yazar. gün gelecek çalıştığı yerde müdürü olucaakdhsjfhjk ay kendim bile ciddiye alamadım :( *

neyse, tanım yapalım. iyi insan. galiba!

edit: bi de * "itülüyüm demese ölecek" hastalığından muzdarip. biz de itü mezunuyuz da bu kadar dillendirmiyoruz.
  • içip içip başlığımı sprey boya ile karalayan, bazen de karalayıp kaçan zat.* an itibariyle galon galon içmiş bir şekilde kafası güzel sokak sokak dolaşıp beni aramıyorsa ben de hiç bir şey bilmiyorum. tabii şu an kendisi, bana onbeş dakika uzaklıktaki evinden, birbuçuk saat uzaklıkta eve taşındığı için burukluk* hissetmiyor değil ama nafile.
  • önümüzdeki onsekiz gün boyunca anadolu’nun el değmemiş topraklarında, yüzlerce primitifin arasında açlık, susuzluk, hastalık ve tabii ki de kaçınılmaz olarak ülkemizi baştan sona sarmış olan vasatlık ile savaşarak hayatta kalmaya çalışacak olan yiğit. oralardan esemes göndermeyi unutma...