• 2 tane bafta ödüllü ricky gervais'in dizisi, 2. sezonu geçtiğimiz yıl içinde yayınlandı. komikten çok sıkıntı veren, huzursuz eden ve izleyicinin david brent karakteri adına utanmasına yol açan bir dizi, kimi zaman ekrana bile bakamazsınız. gene de süper.
 • (bkz: office wisdom)
 • bbc'nin ofis yasamini ti'ye aldigi komedi dizisi
 • haftaya salıdan itibaren bbc prime'da başlayacak dizi. bir başka bbc incisi.
 • 2 tane golden globe'a da sahip olan dizi.
 • eski tüfek sinemacılarca, erol tas ve sinemamızın gozde kotu karakter oyuncularının oynadıkları filmleri etkisinde kalan seyirciler tarafından dovulup tartaklanması hikayaleri anlatılır sinemanın büyüsünden, iyi oyunculugun kitleyi etkilemesinden bahsederken. iste bu dizideki david brent karakteri de aynen o saldırılara maruz kalması gereken bir adam. programın belgesel havasında cekilmesi, bi de bu adamın muhtesem gıcık rolu, agzını burnu kırmak, dislerini eline vermek geciyor icimden izledikce.
 • eğlendirirken düşündürmek ekolüne yeni bir boyut vererek güldürürken rahatsız eden dizi. başkası için utanmak hissini size bire bir yaşatan, david brent'in o zavallılığının kusursuz oynandığı, ve diğer birçok tescilli loser karakter oyuncusunun da geri kalmadığı dizi.
 • patron david brenti oynayan rick gervais ile igrenc finch'i oynayan stephen merchant'in yazip yonettigi, iki sezondan sonra yayindan kalkan inanilmaz komik mockumentary. nbc, "the office - an american workplace" adiyla amerikan versiyonunu yapiyor su aralar.

  http://www.bbc.co.uk/comedy/theoffice/
 • acilis ve kapanis muzigi rod stewart ve stereophonics versiyonlariyla taninan handbags and gladrags adli sarki olan dizi. gercekten komik bir dizidir ancak zaman zaman kisiyi utancindan televizyonun basindan kaldirttigi olmustur. zira ricky gervais'in canlandirdigi david brent karakteri basta olmak uzere butun karakterlerin yaptiklari bazen kisinin icinin ciz etmesine yol acar.
 • henüz bir iki bölümünü izleyebilmiş olsam da david brent'in george costanza'dan sonraki en sorunlu ve özgün dizi karakteri olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini söyleyebilirim. the apprentice'in yerlisini yapmaya uğraşacaklarına yapımcılar bu diziye el atmalı bence. david brent'te, bir semra hanım potansiyeli mevcut çünkü. her akşam "ulan bu sefer ne gıcıklıklar yapacak" dedirterek izleyiciyi ekrana bağlayacağı kesin. "davut birand" karakterini canlandıran oyuncunun akmerkez önünde taşlı sopalı meydan dayaklarına maruz kalacağı gerçeği de cabası.
hesabın var mı? giriş yap